website statistics
Jump to content

ATHLETICS


 Share

Recommended Posts

Jeden z kráľovských športov OH. Atletika,

 

Blížia sa MS v Eugene a ME v Mníchove, Aký máte pocit zo svojej výpravy, Máte medailové ambície, na ktoý z týchto šampionátov sa tešíte prípadne zameriavate svoj záujem viac..

 

Diskutujte... CZE a SVK do toho ! :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak MS v atletike sú už v druhej polovici.

 

Ako ste zatiaľ spokojní s vašou výpravou @Jan Linha @Hipooo @stepansevs @PetrC. ?

 

Čo sa týka SR, tak to je dosť slušný brutal, nielenže sme vyslali najmenšiu výpravu v dejinách (5 z toho 4 chodci..) ale jediná atletka ani nedobehla rozbeh :lol: šeftréner jej to následne aj dal dosť vyžrať https://www.atletika.sk/zradne-prekazky-ledecku-v-eugene-do-semifinale-nepustili/

 

Pravdou však je že naši sa hlavne sústredia na ME, kde už snaď budú fit aj tí naši kvalitnejší borci na čele so Zapletalovou, inak je to naozaj dosť bieda...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hckošice said:

Tak MS v atletike sú už v druhej polovici.

 

Ako ste zatiaľ spokojní s vašou výpravou @Jan Linha @Hipooo @stepansevs @PetrC. ?

 

Čo sa týka SR, tak to je dosť slušný brutal, nielenže sme vyslali najmenšiu výpravu v dejinách (5 z toho 4 chodci..) ale jediná atletka ani nedobehla rozbeh :lol: šeftréner jej to následne aj dal dosť vyžrať https://www.atletika.sk/zradne-prekazky-ledecku-v-eugene-do-semifinale-nepustili/

 

Pravdou však je že naši sa hlavne sústredia na ME, kde už snaď budú fit aj tí naši kvalitnejší borci na čele so Zapletalovou, inak je to naozaj dosť bieda...

Abych řekl pravdu, i já jsem z těch výsledků dost zklamaný...
Ani štěstí nám nepřeje (viz Sasínek nebo Müller), zatím jsem skutečně spokojený jen s ženským maratonem a tradičně s oštěpem (i když Ogrodníková hlásila, že je nachlazená a už samotná kvalda ji unavila).
Takže vidím, že ani jeden z našich národů není spokojen :d Ale je pravda, že i dost Čechů se soustředí na ME. Tam snad budou Češi a Slováci konkurenceschopnější :) 

Link to comment
Share on other sites

Já nemůžu říct, že jsem nespokojenej, ale bývaly lepší časy. Na druhou stranu máme obrovskou výpravu na MS U20, což jsou velké přísliby do budoucna. Navíc si myslím, že většina průměrných atletů bere Eugene jako skvělou příležitost a sbírání zkušeností, ale podle mě pro české atlety je letos priprita číslo 1 Mistrovství Evropy. 

 

Co se Slováků týče, je to celkem naprd. Bylo mi Ledecké trochu líto, ale nedá se nic dělat. Ale máte jiné talenty. Upřímně se těším, co za rok nebo dva bude předvádět Viktorie Forster :-) 

Link to comment
Share on other sites

To hej, Forster je skvelý prísľub. Dúfam, že bude pokračovať v nastolenom tempe a postupne sa rozvíjať, bolo by ozaj fajn mať v budúcna šprintérku schopnú sa dostať na vrcholné podujatia, to sme nemali doteraz.

 

Inak zvyšok, fakt bieda. No, uvidíme na ME, ako som písal, snaď tie naše áčka budú fit a bude aj nejaké finále.

 

ČR malo vždy kopu talentov, nie je to prekvapenie, že vždy dokážete vytiahnuť nových nádejných atlétov. Nemám obavy o budúcnosť českej atletiky.

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2022 at 9:13 AM, hckošice said:

Tak MS v atletike sú už v druhej polovici.

 

Ako ste zatiaľ spokojní s vašou výpravou @Jan Linha @Hipooo @stepansevs @PetrC. ?

 

Čo sa týka SR, tak to je dosť slušný brutal, nielenže sme vyslali najmenšiu výpravu v dejinách (5 z toho 4 chodci..) ale jediná atletka ani nedobehla rozbeh :lol: šeftréner jej to následne aj dal dosť vyžrať https://www.atletika.sk/zradne-prekazky-ledecku-v-eugene-do-semifinale-nepustili/

 

Pravdou však je že naši sa hlavne sústredia na ME, kde už snaď budú fit aj tí naši kvalitnejší borci na čele so Zapletalovou, inak je to naozaj dosť bieda...

Asi podle očekávání. Celkový dojem dopadne podle toho, kolik hodí Jakub Vadlejch a na co to bude stačit.

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2022 at 5:12 PM, Jan Linha said:

Já nemůžu říct, že jsem nespokojenej, ale bývaly lepší časy. Na druhou stranu máme obrovskou výpravu na MS U20, což jsou velké přísliby do budoucna. Navíc si myslím, že většina průměrných atletů bere Eugene jako skvělou příležitost a sbírání zkušeností, ale podle mě pro české atlety je letos priprita číslo 1 Mistrovství Evropy. 

 

Co se Slováků týče, je to celkem naprd. Bylo mi Ledecké trochu líto, ale nedá se nic dělat. Ale máte jiné talenty. Upřímně se těším, co za rok nebo dva bude předvádět Viktorie Forster :-) 

To jsem rád, že dávají letos přednost mistrovství Evropy. I já, mám lístky na kompletní program, tak doufám, že jich tam bude co nejvíc. Problém je, že se teď už těchto sbírají body, ale i tak to vypadá na početnou výpravu. Možná i všechny štafety :-

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stepansevs said:

To jsem rád, že dávají letos přednost mistrovství Evropy. I já, mám lístky na kompletní program, tak doufám, že jich tam bude co nejvíc. Problém je, že se teď už těchto sbírají body, ale i tak to vypadá na početnou výpravu. Možná i všechny štafety :-

To je skvelé, želám super zážitky (a nejaké tie medailoví oslavy) :d

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2022 at 7:31 PM, stepansevs said:

To jsem rád, že dávají letos přednost mistrovství Evropy. I já, mám lístky na kompletní program, tak doufám, že jich tam bude co nejvíc. Problém je, že se teď už těchto sbírají body, ale i tak to vypadá na početnou výpravu. Možná i všechny štafety :-

Tak nám potom mávej do kamery, pokud na nějakou narazíš :d 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...