website statistics
Jump to content

Ekipni sportovi


 Share

Recommended Posts

51 minutes ago, Rafoo said:

Znam da,ali ne vidim nikoga ko može biti zamjena za Glavaša pa nisam ni pisao

Uglavnom još neko desno krilo bi bilo na popisu, Cupic, Božić Pavletic ili Šoštarić. 
sumnjam isto da će se Strlek vratiti, ali tu je Jelinic. 
 

Za golmane stvarno ne znam, trenutno i nemamo neki izbor, 

 

Za Sipica a i Marica i ne izgleda bas najbolje jer obrana im nije dobra. Nacinovic i ? 

 

Lucin i Jaganjac ne bi trebali biti upitni alo su zdravi, Mamić ne po meni. Stepancic veliki upitnik kao drugi desno vanjski, ali nikako Sebetic, taj tip nema veze 

i mislim da je od trojca Duvnjak, Cindrić i Karacic jedan prekobrojan. Ja bi se oprostio od Duvnjaka ili Karačića. Vrijeme je za nekog mladog srednjeg, treba misliti na budućnost. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, futsal_scout said:

16 igrača se do sada moglo prijaviti za OI... po meni:

GK: Šego, Kuzmanović

LK: Madnić, Štrlek

DK: Glavaš, Šoštarić

PIV: Načinović, Marić, Pribetić

LV: Jaganjac, Lučin

SV: Cindrić, Karačić, Duvnjak

DV: Martinović, Ivić

U rukometu je kvota već duze 14 igrača. Ja mislim da se dodatno mogu nominirati jedan (možda dva) igrača kao zamjena u slučaju ozljede, ali nisam siguran kako to funkcionira. Tako da se mora planirati sa 14. Znaci dvojica po poziciji ili 3 srednja ali onda otpada jedan drugi vanjski. 
 

vec 2016 je bilo tako i išli smo sa dva po poziciji. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Košarkašice vjerovatno bez EP. Danas izgubile -28 od Srbije u gostima. Postoji neka mini teoretska šansa ali previše bi se toga moralo poklopiti: 

 

- Slovenija mora dobit Poljsku 

- Ukrajina mora dobit Litvu, ali sa maksimalno 4 kosa razlike 

- BiH mora dobit Njemačku. 

BiH je danas izgubila doma od Makedonije. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hrvatske odbojkašice završile nastup u VNL kao 15 sa dvi pobjede. Posto Koreja ima garantirano mjesto Hrvatska ispada odnosno ide u Challenger Cup sa 7 drugih ekipa. Tu su još Francuska (domaćin), Kolumbija, Meksiko , Ukrajina, Hrvatska, Švedska, Kenija i Vietnam. 
 

U 1/4 finalu bi mi trebali igrati protiv Ukrajine. Samo pobjednik turnira ide u VNL 2024. Francuska je favorit. 
 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Rukometašice saznale grupu na SP. 
Igraju protiv Švedske, Kine i Senegala. Tri idu dalje a križamo se sa Crnom Gorom, Madjarskom, Paragvajom ili Kamerunom. 
 

Za 1/4 finale će im trebat dvi pobjede u tri meča protiv SWE, MNE i HUN. Vrlo teško ali ne nemoguce. Naravno ove azijske i afričke ekipe moraju dobit. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, prso1000 said:

Rukometašice saznale grupu na SP. 
Igraju protiv Švedske, Kine i Senegala. Tri idu dalje a križamo se sa Crnom Gorom, Madjarskom, Paragvajom ili Kamerunom. 
 

Za 1/4 finale će im trebat dvi pobjede u tri meča protiv SWE, MNE i HUN. Vrlo teško ali ne nemoguce. Naravno ove azijske i afričke ekipe moraju dobit. 

Bit ce dovoljno i 9 mjesto ako ne izbore cetvrt finale,jer teško ce se desit da Norveška i Francuska nebudu tamo 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rafoo said:

Bit ce dovoljno i 9 mjesto ako ne izbore cetvrt finale,jer teško ce se desit da Norveška i Francuska nebudu tamo 

Da, ali to je lutrija. Jer odlučiti će bodovi i gol razlika. 
 

možda im čak i 10 mjesto sa EP bude dovoljno. 
protiv Švedske nemamo šanse. Ali priliku treba tražit protiv CG i Madjarske. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...