website statistics
Jump to content

LETO 2022.


 Share

Recommended Posts

Ogromne 2 pobede koje nas vraćaju u domen realnosti za plasman. Tri pobede nam trebaju, 2 protiv Britanaca i jedna protiv Turaka i to bi trebalo da bude dovoljno mada nije sigurno. Sledeći prozor u novembru je opet ključan jer gostujemo Britancima i dočekujemo Turke. I dok će Turci biti oslabljeni, Britanci će biti u top sastavu a juče su dobro namučili Letonce. Naš sastav će biti sačuvaj Bože verovatno. Ali, da ne mračim dok ne treba, jasno je u ove 2 utakmice da smo trenutno tamo gde treba da budemo i da smo na Evrobasketu uz Slovence najveći favoriti. 

 

I dok se mi borimo, košarkaške velesile Finska i Obala Slonovače su obezbedile plasman na SP. Verujem da će FIBA dosta zaraditi i košarka prosperirati kada moćni igrači Obale Slonovače budu na reklmama za Mundobasket dok nema dvostrukog MVP-a najjače košarkaške lige na svetu. Retardi. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nenad said:

Ogromne 2 pobede koje nas vraćaju u domen realnosti za plasman. Tri pobede nam trebaju, 2 protiv Britanaca i jedna protiv Turaka i to bi trebalo da bude dovoljno mada nije sigurno. Sledeći prozor u novembru je opet ključan jer gostujemo Britancima i dočekujemo Turke. I dok će Turci biti oslabljeni, Britanci će biti u top sastavu a juče su dobro namučili Letonce. Naš sastav će biti sačuvaj Bože verovatno. Ali, da ne mračim dok ne treba, jasno je u ove 2 utakmice da smo trenutno tamo gde treba da budemo i da smo na Evrobasketu uz Slovence najveći favoriti. 

 

I dok se mi borimo, košarkaške velesile Finska i Obala Slonovače su obezbedile plasman na SP. Verujem da će FIBA dosta zaraditi i košarka prosperirati kada moćni igrači Obale Slonovače budu na reklmama za Mundobasket dok nema dvostrukog MVP-a najjače košarkaške lige na svetu. Retardi. 

ko hoce uvek moze

dovoljno je reci gospodin Gasol 😎

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

ko hoce uvek moze

dovoljno je reci gospodin Gasol 😎

 

Nažalost u ovom slučaju to nije tako. Igrači se ne pitaju ništa jer sezona u klubovima traje. Drugo je odazivanje tokom leta i preporuke NBA klubova koje kod nas prenose kao naredbe pa kao Pokuševskom neko brani da igra. Ovde je samo do klubova. Klub nema obavezu da pusti igrača u sred sezone ako ima EL da igra. A EL neće da pomeri svoje tekme. Mislim da će Čović i Mijailović dobiti poziv sa Andrićevog venca da im se objasne da mogu te nedelje da izgube od Fenera i Olija i da puste igrače. Mislim da ćemo moći da računamo i na recimo Davidovca i Milutinova iz CSKA i to je manje više to. Bar za prvu utakmicu u Britaniji. Za Turke možda nam puste i Vasu i ove iz Bajerna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...