website statistics
Jump to content

LETO 2022.


 Share

Recommended Posts

Барна је имао сасвим добро време за јутарње квалификације, а врв би ово време био довољно и за финале. Е сад за медаљу ће требати дебело испод 37. Попович и Дресел су ипак спејс шатл у овом моменту, али бронза није далеко

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nenad said:

Barna treći u kvalifikacijama iza Drehsela i Popovićija

 

Basketaši se mučili sa Novim Zelandom ali dobili. Imaju još Portoriko, Brazil i Francuze u grupi. 

 

Nego, ako neko može da mi kaže gde su najveće promene u sistemu kvalifikacija a koje se tiču nas, bio bih mu zahvalan. 

Od timskih sportova samo odbojka sto je po meni bolje plus kod musk nece biti tu Francuzi i plus Rusija sigurno!! Za individualne sportove mislim da je manji broj kvota plus video sam skoro da su kajak bas unistili vise nema muski k2 1000 vec k2 500 plus k1 1000, k1 200 su izbacili i u muskoj i u zenskoj konkurenciji

Link to comment
Share on other sites

Da, čuo sam ovo za odbojku, deluje mi da su to dobre vesti za nas, mada ko zna. 

 

Da se kvalifikujemo u odbojci za muškarce i u košarci za muškarce i odbojka žene naravno plus vaterpolo i ja sam zadovoljan. Sve preko toga je bonus. 

 

Basketaši dobiše i Portoriko uz mučenje 21:19

 

Plus nema Drehsela na startnoj listi za polufinale 

Link to comment
Share on other sites

Sto se Barne tice, odlicno radi, zasluzuje nesto veliko. 

Za Pariz 2024 timski sportovi sto se nas tice nece donijeti puno iznenadjenja. Uglavnom je to kostur sportova koji je manje vise isti od 1996.

Fudbaleri su vec out, uzasan ciklus. Ne bi ni ovako imali sanse. Djevojke nisu lose, mada za OI Evropa ima samo 2 mjesta, to je SciFi i za najjace evropske reprezentacije.

Kosarkasi uvijek konkurentni ali zavisi od mnogo toga. Ako EP ne donosi direktnu kvotu za Pariz, a mislim da ne donosi, zao mi Jokica da se muci, pogotovo bez Bogdana. 

Kosarkasice za sada solidno izgledaju.

O rukometu za sada nista.

Odbojkasi su misterija kao i uvijek. Sa mnogo jacim sastavima smo ostajalu bez OI, a sada sa dosta novih...

Odbojkasice nisam gledao ali rezultati za sada uglavnom ocekivani, porazi od Tajlanda, Italije i Brazila. 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, nenad said:

Da, čuo sam ovo za odbojku, deluje mi da su to dobre vesti za nas, mada ko zna. 

 

Da se kvalifikujemo u odbojci za muškarce i u košarci za muškarce i odbojka žene naravno plus vaterpolo i ja sam zadovoljan. Sve preko toga je bonus. 

 

Basketaši dobiše i Portoriko uz mučenje 21:19

 

Plus nema Drehsela na startnoj listi za polufinale 

Mislim ne volim sto Rusija i Belorusija sigurno nece biti na OI ali za nas je to dobro u pojedinim sportovima:d Narocito odbojka, streljastvo i rvanje mozda

Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2022 at 6:00 PM, ChandlerMne said:

Sto se Barne tice, odlicno radi, zasluzuje nesto veliko. 

Za Pariz 2024 timski sportovi sto se nas tice nece donijeti puno iznenadjenja. Uglavnom je to kostur sportova koji je manje vise isti od 1996.

Fudbaleri su vec out, uzasan ciklus. Ne bi ni ovako imali sanse. Djevojke nisu lose, mada za OI Evropa ima samo 2 mjesta, to je SciFi i za najjace evropske reprezentacije.

Kosarkasi uvijek konkurentni ali zavisi od mnogo toga. Ako EP ne donosi direktnu kvotu za Pariz, a mislim da ne donosi, zao mi Jokica da se muci, pogotovo bez Bogdana. 

Kosarkasice za sada solidno izgledaju.

O rukometu za sada nista.

Odbojkasi su misterija kao i uvijek. Sa mnogo jacim sastavima smo ostajalu bez OI, a sada sa dosta novih...

Odbojkasice nisam gledao ali rezultati za sada uglavnom ocekivani, porazi od Tajlanda, Italije i Brazila. 

 

 

Evropsko je nebitno takmičenje što se tiče košarke na OI. Mnogo su bitnije kvalifikacije za SP gde ako ne dobijemo ove dve sledeće utakmice a ne bih uopšte rekao da smo favoriti u Rigi, možemo imati ozbiljan problem da se kvalifikujemo. Imaćemo najjači mogući tim u sledećem prozoru verovatno ali to je samo 1 prozor od preostala 4. Ako ipak dobijemo u Rigi biće lakše. 

 

Od košarkašica je totalno nerealno očekivati OI. Pre bih se kladio da bi rukometaši mogli da se kvalifikuju ili rukometašice, tu nam izbacivanje Rusa igra ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

 

Evropsko je nebitno takmičenje što se tiče košarke na OI. Mnogo su bitnije kvalifikacije za SP gde ako ne dobijemo ove dve sledeće utakmice a ne bih uopšte rekao da smo favoriti u Rigi, možemo imati ozbiljan problem da se kvalifikujemo. Imaćemo najjači mogući tim u sledećem prozoru verovatno ali to je samo 1 prozor od preostala 4. Ako ipak dobijemo u Rigi biće lakše. 

 

Od košarkašica je totalno nerealno očekivati OI. Pre bih se kladio da bi rukometaši mogli da se kvalifikuju ili rukometašice, tu nam izbacivanje Rusa igra ulogu. 

Zanima me ovo za kosarkasice. Zasto mislis da imaju tako malo sansi? 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...