website statistics
Jump to content
6 hours ago, pedja789 said:

Постоји ли неко рационално објашњење зашто то већ сад није случај? Ако сам добро испратио шта је писано овде, ми смо на овом ЕП испустили једно потенцијално финале. Ако је грешка у процени, баш и није мала.

Мени делује да је то стара бољка српског спорта, шаљеш квалитетне јуниоре/млађе сениоре на такмичења за млађе узрасте (иако су их квалитетом и резултатима прерасли) да би се узимале медаље и та година прогласила за успешну у годишњем извештају.

Link to post
Share on other sites

Надам се да ће Ракоњац и Хавран одмах након ОИ ући у сениорски тим јер су већ сада најбољи (обоје су и сениорски прваци државе ваздушном пушком).

Link to post
Share on other sites

On 3/1/2024 at 4:41 PM, ChandlerMne said:

Ne znam tacno kako nasi stoje na rang listi, poslednji put kada sam gledao cak ni Lazar nije bio visoko plasiran. Vjerujem da je tu jedina sansa za jos jednu kvotu. Nasi (osim Zorane i Damira) ne znaju da pucaju u finalima tako da od turnira ne treba vise nista ocekivati. 

10М ваздушна пушка:

#15 Лазар Ковачевић

#77 Миленко Себић

#82 Милутин Стефановић

____________________________

#32 Теодора Вукојевић

#80 Ивана Максимовић Анђушић

#85 Андреа Арсовић

 

50М тростав, МК пушка:

#27 Милутин Стефановић

#30 Миленко Себић

#49 Лазар Ковачевић

___________________________

#22 Теодора Вукојевић

#53 Андреа Арсовић

#72 Сања Вукашиновић

 

Дамир је #1, Зорана #4

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted
59 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Aleksandra Havran u kvalifikacijama 631.4, ne znam zasto se ona i dalje forsira na juniorskim turnirima, ovaj rezultat je za finale seniorskog EP

Па зна се чије би место заузела, а Селектор то не жели :d

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted
2 hours ago, Майкл said:

Жабић у борби за бронзу.

Прво у полуфиналу изгуби у последњим секундама (иако је имала вазари предности), сад у борби за бронзу на златан поен изгуби...

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted
3 minutes ago, nenad said:

Stonoteniserke izgubile od Švedske 3:2, muškarci trenutno sa Slovačkom 1:1

Баш штета, и Сабина и Андреа су имале вођство 2-1 у својим мечевима. Добра борба свакако.

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted

Од осталих вести

- Барна у ПФ 50 слободно

- Милица Николић у ПФ ГС у Бакуу, Марица у репесажу, Бунчић остварио једну победу.

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted
4 minutes ago, nenad said:

Dve pobede u stonom tenisu na početsku svetskog ekipnog prvenstva. Muškarci protiv Portorika 3:1 uz 2 pobede Levajca i sad žene dobiše Kanadu 3:1 posle druge pobede Šurjan. 

Врло вероватно и једине победе

Link to post
Share on other sites

Јесен и зима 2023/24.
Posted (edited)

Цревар 9. време у ПФ 200 делфин, али не толико близу квалификационој норми. Свакако леп резултат за њу. 

Edited by Майкл
Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...