website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Imaju i Bircevic i Stimac ahahahahh!!!:smoke:

 

Jbg iskoristili su situaciju :d Mada generalno pored Bogdana, ja bih svako priznanje odao Lucicu. Decko je odigrao sampionski ceo turnir. I ako je neko zasluzio medalju to je on. Nadam se da cemo ga i dalje gledati. Mislim hocemo sigurno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

Ali Bogdan misli da je on kriv za poraz? Pa sto sebi to radi nije mi jasno. Kaze da je lose sutirao i da nije imao snage da odigra do kraja kako treba. Jao da su neki drugi igraci iz drugih timskih sporova ovako kriticni prema sebi,a ne da uvek bude kriv neko drugi. Ne kapiram sto sebe krivi sad.

zato sto je na sebe preuzeo ulogu Tea, koji mislim da i nije toliko saokritican :d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

zato sto je na sebe preuzeo ulogu Tea, koji mislim da i nije toliko saokritican :d

 

haha istina :d On je ladovina. Ali bas zato je i jedinstven. Ne verujem da smo uspeli da izguramo prvenstvo bez Teodosica. Moram da priznam da mi je malo i drago sto nema zlata jer bi svi pricali da je Teodosic baksuz :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

haha istina :d On je ladovina. Ali bas zato je i jedinstven. Ne verujem da smo uspeli da izguramo prvenstvo bez Teodosica. Moram da priznam da mi je malo i drago sto nema zlata jer bi svi pricali da je Teodosic baksuz :lol:

Birca ili Stimac? haha :d

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

One price da Sale preuzima Italiju----------------------> APSOLUTNA neistina. Ostaje selektor :d

Ma koga ce tamo na vodi :d

 

a i ako Saletu jednom dosadi.......ja bih ipak volela da selektor bude Obradovic ako bi jos jednom hteo....on i onako nikog drugog nece da vodi protiv Srbije

 

posle ovog finala, Kokoskova koliko god bio ne bih :d

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

Neee....salim se mislila sam ko je od njih baksuz :d

 

Ma nije niko bre. to su prazne price. Ja ne verujem u to. Jednostavno nam se ne da i kraj. Bitno je da nastavimo da pokusavamo i osvajamo medalje, pa ce doci jednom. Mozda 2029. ko zna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Ma nije niko bre. to su prazne price. Ja ne verujem u to. Jednostavno nam se ne da i kraj. Bitno je da nastavimo da pokusavamo i osvajamo medalje, pa ce doci jednom. Mozda 2029. ko zna.

daleko je to haha

 

ja se nadam da ce EP 2021 biti kod nas.......tad mozemo da budemo pravi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...