website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, dareza said:

 

Ma Japancu su to, judo je njihov sport, imaju oni svasta nesto sto drugi nemaju. Ma opasne su sve te iz Azije. Nekako im bas idu lake kategorije.

 

Ne znam, tehnički je fenomenalna, Milica je dala sve od sebe, što je najbitnije :) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

 

Ne znam, tehnički je fenomenalna, Milica je dala sve od sebe, što je najbitnije :) 

 

Ma odlican rezultat. Milica je tek 2016. pocela da se takmici na svetskom turu. Ja sam totalno zabravio na nju iako je bila 5. na juniorskom sp 2014. Sada slobodno moze da napravi malo duzu pauzu, jer je dosta poena skupila tako da ne mora da brani one od prosle godine,

Link to comment
Share on other sites

Konacno Amela, ne znam kakvu je konkurenciju imala ali konacno da uzme medalju na nekom da kazem vecem takmicenju:clap: Milica takodje odlicna, posle loseg EP odlicno SP za nju, super sto ce samo jedna Japanka biti na OI:d Bice zanimljivo SP za koju godinu kada se tu budu pridruzili i sadasnji juniori, inace je Nadezda bila prijavljena za EP za juniore sada je prijavljena samo za Grand Prix u Zagrebu, videcemo samo da se oporavi!!

Bravo i za Alex, uvek mi se svidjala njena igra i odlicna godina za nju!!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Майкл said:

Imaćemo teniserku u top 100 na kraju godine! :clap: Negde oko RG sam se pribojavao da to neće biti slučaj :lol: 

Konacno nesto dobro iz zenskog tenisa, ovo me podseca na onu igru na AO ne znam koje godine!! Samo da ostane ovako konstantno dobra!!:pope:

Jorovic me podseca po borbenosti na Alex ali je ona trenutno pogubljena u svetu tenisa i mora nesto da promeni, za pocetak neka vrati samopouzdanje na slabijim turnirima!!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Konacno nesto dobro iz zenskog tenisa, ovo me podseca na onu igru na AO ne znam koje godine!! Samo da ostane ovako konstantno dobra!!:pope:

Jorovic me podseca po borbenosti na Alex ali je ona trenutno pogubljena u svetu tenisa i mora nesto da promeni, za pocetak neka vrati samopouzdanje na slabijim turnirima!!

 

USO 2014 :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Tomljanović bi morala dobiti ako ponovi ovakvu igru, mada  znajući Aleks može da joj opadne motivacija i da izgubi 26 16, a može istim rezultatom i da pobedi. U trećem kolu Gerges, koja igra odlično, u 4K projektovane Konjuh/Cibu koje ne blistaju, tako da me ne bi čudilo da igra sa Stivens ili Barti.

 

Mada, one match at a time :d 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...