website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ako Milica bude ovako dobra ja bih je forsirao samo za jednosede, da ne trosi bzv snagu!! Bolje jedna medalja nego ni jedna!!

 

 

Pa može veslati ili dvojac ili četverac, tri trke su okej, svaka dobra takmičarka vesla po barem još jednu :d 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Майкл said:

 

Pa može veslati ili dvojac ili četverac, tri trke su okej, svaka dobra takmičarka vesla po barem još jednu :d 

Ma sto se mene tice neka uzme medalju samo pa nek vesla i samo jedan camac!!:p

Bas mi je drago zbog kajaka, samo da ne ponove istu gresku kao prosle godine i bice ovo super!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

Napomena za tekvondo, ne postoji mogucnost da imamo 3 takmicara u zenskoj kategoriji po pravilima vec samo dva....znaci u trouglu Milica, Tijana, Vanja samo dve mogu na OI...zato je Galetova uloga preteska

 

moze 4 ako se svi kvalifikuju preko rang liste, a 2 samo preko turnira (ili 1+1)

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

Napomena za tekvondo, ne postoji mogucnost da imamo 3 takmicara u zenskoj kategoriji po pravilima vec samo dva....znaci u trouglu Milica, Tijana, Vanja samo dve mogu na OI...zato je Galetova uloga preteska

 

Nisi upucen dobro, mogu 4 preko rang liste a ako su se kval. 2 preko rang liste onda ne postoji mogucnost da se kvalifikuje i treca na kval. turniru!!

Inace, dobro dosao na forum!!;)

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja sam mislio da mogu dvoje u muskoj i dvoje u zenskoj konkurenciji. Doduse to sam pratio poslednji put pred London 2012, tada su i Milica i Damir Fejzic i Dragana Gladovic dosli na OI sa kvalifikacionog turnira. Nisam znao pravila za rang listu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...