Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

DaniSRB    228
2 minutes ago, NikolaB said:

Побогу ви још размишљате о олимпијским играма. Сад сте већ неозбиљни ко и рукометаши

to za rukometasice pricamo

rukometasi ni pre ni posle ovog EP nemaju sanse, vece sanse imaju mladi fudbaleri :d

26 minutes ago, DaniSRB said:

nisu, ali ni mi se opet ni malo nismo pomakli, sve je to isto na kraju bilo, a imamo jos samo dve sanse da nekako obezbedimo taj olmpijski kvalifikacioni turnir

ako nece sad kad ce

Znam!!:( Nekako bih voleo da se nadju na OI jer igracice kao igracice to zasluzuju, za Pariz ipak necemo imati ovakav tim!!!

• Like 1

Майкл    196
1 hour ago, DaniSRB said:

kod nas u vecini saveza sede stranacki podobni

ovo sa Stefanekom na celu sportskog saveza mi je toliko :sick:

Svaki sportista bi trebalo da posluša Nađin intervju na N1, o mešanju sportista u politiku. Ona je osetila na svojoj koži. :lol:

• Like 1

ChandlerMne    25
3 hours ago, NikolaB said:

Па реално на терену изгледају ко параолимпијци

:bowdown:

ChandlerMne    25

6 utakmica u pripremama,5 poraza. Jedina pobjeda protiv Arabije,a mec mislim da nije bio ni formalan,vec zatvorenog tipa. Pobijede nas svi,cak i Svajcarska i posle svega se neko nadje da vjeruje u ovaj tim. Makar ovi po medijima. I cak nam se Vori sprda,kaze da mi namjerno gubimo. :))) A onda nas razmontiraju. Ovaj sport je,kako Dare rece,mrtav odavno,mada bih ja rekao od 2002-03. Vise sam puta opsirno pricao o uzrocima,pa da se ne ponavljam. Ali bilo kakve iluzije o OI treba eliminisati dok je vrijeme. Vecu sansu imamo u timskoj sablji negoli u muskom rukometu. Zene jos i imaju. Ali poenta je da drzava ovakvo prezentovanje kazni. Ovo je vec blamaza. Skini im budzet na nulu,ukini sve sponzore,pa da vidis kako ce da rade. Ako medjutim drzavi odhovara da je ovako reprezentuju onda to vise o drzavi govori. U svakom slucaju,sram da ih sve odreda bude.

DaniSRB    228
52 minutes ago, ChandlerMne said:

6 utakmica u pripremama,5 poraza. Jedina pobjeda protiv Arabije,a mec mislim da nije bio ni formalan,vec zatvorenog tipa. Pobijede nas svi,cak i Svajcarska i posle svega se neko nadje da vjeruje u ovaj tim. Makar ovi po medijima. I cak nam se Vori sprda,kaze da mi namjerno gubimo. :))) A onda nas razmontiraju. Ovaj sport je,kako Dare rece,mrtav odavno,mada bih ja rekao od 2002-03. Vise sam puta opsirno pricao o uzrocima,pa da se ne ponavljam. Ali bilo kakve iluzije o OI treba eliminisati dok je vrijeme. Vecu sansu imamo u timskoj sablji negoli u muskom rukometu. Zene jos i imaju. Ali poenta je da drzava ovakvo prezentovanje kazni. Ovo je vec blamaza. Skini im budzet na nulu,ukini sve sponzore,pa da vidis kako ce da rade. Ako medjutim drzavi odhovara da je ovako reprezentuju onda to vise o drzavi govori. U svakom slucaju,sram da ih sve odreda bude.

tesko da cemo se mi plasirati vise na neko takmicenje, posto sad necemo proci grupu (ajde protiv Hrvatske je ocekivano da ne mogu nista da urade, ali vidi se da necemo nista ni protiv Svedske i Islanda) dobicemo nekog jakog u barazu za SP i nema sanse da se plasiramo, a onda za sledece EP kad bude zreb bicemo u slabom sesiru sa dva ispadanja u grupi na EP (a jos se i Austrija plasirala direktno kao domacin) i male su sanse da se plasiramo..............mada smo i sad se jedva kvalifikovali u grupi sa Poljskom kojoj stvarno lose ide sa podmladjenim timom, Belorusija nas razbusila i mucili se sa Rumunijom :d

nzm jel su ovi iz RSS ''drzavni sluzbenici'' da se tako izrazim, ali vrlo moguce :d

NikolaB    103

За наредно ЕП број учесника је повећан на 24 тако да нам расту шансе и за пласман и за пролазак групе :lol:

• Like 1

Nesto mislim da se sa Tijanom desava isto sto se desavalo i sa Milicom posle osvajanja OI medalje, zato bih vise voleo da Vanja osvoji kvotu!!

DaniSRB    228
1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Nesto mislim da se sa Tijanom desava isto sto se desavalo i sa Milicom posle osvajanja OI medalje, zato bih vise voleo da Vanja osvoji kvotu!!

i ja se toga bas plasim :(

1 minute ago, DaniSRB said:

i ja se toga bas plasim :(

Vanja je vrlo blizu, mislim da je 8. ili 9. na OI listi, ako bude osvojila kvotu razbice Tijanu sigurno!! 

dareza    361
2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Vanja je vrlo blizu, mislim da je 8. ili 9. na OI listi, ako bude osvojila kvotu razbice Tijanu sigurno!! 

Vanja je tek 14.

DaniSRB    228
1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

nije lako do 6 doci, obicno oni koji su od pocetka u 6 budu i na kraju, uz 1-2 izmene negde, videcemo

• Like 1