website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Muski k4 je pozitivno iznenadjenje. A zenski je bas razocarao ovim rezultatom. Videcemo sta ce odluciti za sledecu godinu,

 

Generalno gledano ovo je nas maksimum. Dve medalje u OI disciplinama. Bar sada je maksimum. Milica je dosla u dobroj formi, a za ostale devojke................... Za Bedec zapravo ne znam.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja se nadam da nece, nije ovo veslacki savez!!:p

Zenski k4 bih promenio ali ne znam koga bih stavio jer su Maja i Bilja jos mlade:(

 

Ja se nadam da Dalma planira da se vrati. Jer za k4 nam treba neko bas iskusan. I mozda jedna od dve pomenute. I MIlica i Nikolina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Ja se nadam da Dalma planira da se vrati. Jer za k4 nam treba neko bas iskusan. I mozda jedna od dve pomenute. I MIlica i Nikolina.

Olivera i Kristina najvise kvare k4!!

Haha b92 objavio da je Milica uzela bronzu a stavili Dalminu sliku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako:

 

k1 200: Marko razocarao. Verujem da je i on sada besan jer je ocekivao medalju. Jeste sigurno. Svi znamo, a i on da vredi za medalju, ali nikako da to pokaze :( Ja sam mislio da to sto nije bio Riju ce dici njegovo samopuzdanje da dokaze da su pogresili, a zapravo nije :( Nesto mora da se menja. Da li trener ili trening ne znam. U svakom slucaju i dalje je najbolji sprinter na domacoj sceni,

 

k1 1000: Ovo necu da kometarisem, ocekivan rezultat. Ja sam nekako ubedjen da ce Tomicevic sada poceti i ovo da trenira.

 

k2 200: Ocekivana medalja.

 

k2 1000: Fantasican rezultat. Dominacija. Kapa dole.

 

k4 1000: Dosta dobar tim. Odlicna prva faza i sf, kiks u finalu sa losim startom, ali na kraju 6. mesto je i vise nego icekivano. Ja Pajica i Holperta ne bih dirao. Za Vekica i Torubarova mozda postoji zamena.

 

k1 200: Milica odlicna. Medalja za nju odlican rezultat. Dokazala da je najspremnija takmicarka

 

k1 500: Opet solidan rezultat Milice. Mogla je malo vise, ali i ovo nije lose

 

k2 500: Sta reci. Prvi put posle 2011. bez finala. Blago receno debakl.

 

k4 500: Finale je ok i 7. mesto nije toliko lose. Ovaj camac vredi za OI normu, ali izgleda samo za to :( Biljana, Marija i Dalma mogu da konkurisu a neko mesto.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dareza said:

Evo ovako:

 

k1 200: Marko razocarao. Verujem da je i on sada besan jer je ocekivao medalju. Jeste sigurno. Svi znamo, a i on da vredi za medalju, ali nikako da to pokaze :( Ja sam mislio da to sto nije bio Riju ce dici njegovo samopuzdanje da dokaze da su pogresili, a zapravo nije :( Nesto mora da se menja. Da li trener ili trening ne znam. U svakom slucaju i dalje je najbolji sprinter na domacoj sceni,

 

k1 1000: Ovo necu da kometarisem, ocekivan rezultat. Ja sam nekako ubedjen da ce Tomicevic sada poceti i ovo da trenira.

 

k2 200: Ocekivana medalja.

 

k2 1000: Fantasican rezultat. Dominacija. Kapa dole.

 

k4 1000: Dosta dobar tim. Odlicna prva faza i sf, kiks u finalu sa losim startom, ali na kraju 6. mesto je i vise nego icekivano. Ja Pajica i Holperta ne bih dirao. Za Vekica i Torubarova mozda postoji zamena.

 

k1 200: Milica odlicna. Medalja za nju odlican rezultat. Dokazala da je najspremnija takmicarka

 

k1 500: Opet solidan rezultat Milice. Mogla je malo vise, ali i ovo nije lose

 

k2 500: Sta reci. Prvi put posle 2011. bez finala. Blago receno debakl.

 

k4 500: Finale je ok i 7. mesto nije toliko lose. Ovaj camac vredi za OI normu, ali izgleda samo za to :( Biljana, Marija i Dalma mogu da konkurisu a neko mesto.

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...