Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

dok ih bude trenirao nas trener ne mogu ni one :d

Pa Obradovic ce ostati sigurno:d Ali sa njim smo odigrali par dobrih utakmica, dok rukometasi zadnjih 5-6 godina ne mogu da se sastave:d

DaniSRB    228
Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa Obradovic ce ostati sigurno:d Ali sa njim smo odigrali par dobrih utakmica, dok rukometasi zadnjih 5-6 godina ne mogu da se sastave:d

nije to nista bilo dobro, Nemacka je preslaba i najbolja igracica im se povredila, a Holandija nije bila u formi protiv nas.....onoliku razliku da prokockas protiv tima koji nije bio na 100% govori koliko sve to ne valja

dareza    362

Ma manite se stranih trenera, to ce in naseg dzepa kod tamo nekog stranca, a ne treba nam posto nista nece promeniti, ali nista.

• Thanks 1

DaniSRB    228
Just now, dareza said:

Ma manite se stranih trenera, to ce in naseg dzepa kod tamo nekog stranca, a ne treba nam posto nista nece promeniti, ali nista.

pa i ovo je iz naseg dzepa, samo sto se u platu selektora ko zna koliko njih jos ugradi :d

dareza    362

I u kosarci smo bili ocaj jedno vreme, ali bas ocaj i nije tu bio potreban strani trener da se vrate, vec je promenjeno sve. Prvo se sevez menja i svi koju u njemu rade, kompletna ostavka, pa onda od pocetka. I postavljaju se ljudi koji ZNAJU sta rade, a ne tamo neki kjhgkjhd

Edited by dareza

DaniSRB    228

kod nas u vecini saveza sede stranacki podobni

ovo sa Stefanekom na celu sportskog saveza mi je toliko :sick:

Just now, DaniSRB said:

nije to nista bilo dobro, Nemacka je preslaba i najbolja igracica im se povredila, a Holandija nije bila u formi protiv nas.....onoliku razliku da prokockas protiv tima koji nije bio na 100% govori koliko sve to ne valja

Ne kazem ja da Obradovic treba da ostane ali znam da nece biti smenjen!! Meni igra u grupi nije bila losa, lose su bile zavrsnice u svim utakmicama!! Andrea nam je falila dosta!! 

Holandija i Nemacka ma sa kojim timom igrale su uvek nezgodan protivnik, isto kao i mi u kosarci!!;)

dareza    362
2 minutes ago, DaniSRB said:

kod nas u vecini saveza sede stranacki podobni

ovo sa Stefanekom na celu sportskog saveza mi je toliko :sick:

Davoru svaka cast na rezultatima, ali ovo............... Iskreno, ne znam sta da kazem. A ne znam i sto se on uplice u sve to, ali ajde.

DaniSRB    228
2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne kazem ja da Obradovic treba da ostane ali znam da nece biti smenjen!! Meni igra u grupi nije bila losa, lose su bile zavrsnice u svim utakmicama!! Andrea nam je falila dosta!! 

Holandija i Nemacka ma sa kojim timom igrale su uvek nezgodan protivnik, isto kao i mi u kosarci!!;)

nisu, ali ni mi se opet ni malo nismo pomakli, sve je to isto na kraju bilo, a imamo jos samo dve sanse da nekako obezbedimo taj olmpijski kvalifikacioni turnir

ako nece sad kad ce

DaniSRB    228
2 minutes ago, dareza said:

Davoru svaka cast na rezultatima, ali ovo............... Iskreno, ne znam sta da kazem. A ne znam i sto se on uplice u sve to, ali ajde.

simpatizeri odredjenih stranaka treba da budu na celu svuda gde je moguce :p

prvo OKS, sad ovo..............za ASS je odavno poznato, oni su jedni od najodvratnijih :d

• Like 1

NikolaB    104

Побогу ви још размишљате о олимпијским играма. Сад сте већ неозбиљни ко и рукометаши

dareza    362

Jao sto su nam dali sva ona prvenstva u rukometu i za muskarce i za zene. Da nije bilo toga mozda bi sada bilo mnogo drugacije. Onim rezultatima su isti ljudi ostali u savezu i agonija se nastavila posle toga. A pogledajte koji nam je najbolji rezultat izmedju 2005 i 2012. Hoas je bio kao i sada sto je.

Edited by dareza