website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

A to za cetverce ne pije vodu. Jer cak i Nemacka i Madjarska koje mogu da naprave dva odlicna tima imaju iste takmicarke i takmicare za k4 i za ostale discipline :d Cak je i Karington sada pocela k4 da vesla, a i k2.

 

Nisu oni neki amateri pa da ne mogu da izguraju vise od jedne discipline.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

A to za cetverce ne pije vodu. Jer cak i Nemacka i Madjarska koje mogu da naprave dva odlicna tima imaju iste takmicarke i takmicare za k4 i za ostale discipline :d Cak je i Karington sada pocela k4 da vesla. a i k2.

 

Pa da, uglavnom svi veslaju po dve discipilne :dunno: Ako si Danuta Kozak i sve 3

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

Pa da, uglavnom svi veslaju po dve discipilne :dunno: Ako si Danuta Kozak i sve 3

 

Pa normalno. Svi to rade i Nemacka, Madjarska, Poljska, Belorusija. A sad su poceli i muski timovi isto da rade. Pogledaj Nemacki muski k4. Nikad pre nisu veslali nijednu trku, skupe takmicare iz ostalih disciplina i bam lagano zlato.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DaniSRB said:

a ko ce da bude u k1 1000m?

 

Tomicevic je najbolji, ali ne dovoljno za medalju u jednosedu tako da je pametno sto se ne trosi

Bojan Zdelar:d:p Heheh posto nas cita, da zna da ocekujem da nadmasi Tomicevica za koju godinu!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Ali zamisli imas Milicu Starovic u timu koja moze da se bori za medalje u k1 500 i te je ne stavis u k4. Pa onda bi morao bas idiot da budes.

 

Ona je naša fizički najspremnija takmičarka, što se toga tiče nema joj ravne :d Ne mislim da joj je problem da vesla i K4

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Ali zamisli imas Milicu Starovic u timu koja moze da se bori za medalje u k1 500 i te je ne stavis u k4. Pa onda bi morao bas idiot da budes.

K1 500 joj odlicno ide, videcemo za k1 200 ali mislim da bi previse bilo da pored k4 vesla i k2

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

K1 500 joj odlicno ide, videcemo za k1 200 ali mislim da bi previse bilo da pored k4 vesla i k2

 

ma ne treba joj k2. Samo 1 i 4. Ja vise nisam za kvantitet, to me ne zanima. Bolje imati 8 spremnih takmicara nego 12-13 pa nista ne uradis. Pa i rizikujes 2-3 dicipline, ali bar znas da ce u ostalim biti blizu medalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...