website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, Майкл said:

 

Kada si napisao sinoć da je NR moguć krenuo sam da kucam da očekujem krah jer zna šta se desilo Ivani, ali sam izbrisao, kao da ne malerišem, međutim... :cry: :lol: 

Bas mi je krivo. Vidi se da se dobro spremio :(

Link to comment
Share on other sites

I ja naprotiv mislim da je godina odlicna. Ne vidim da su prethodne bile mnogo bolje od ove. Bilo je dosta gorih. Kada vam dani i ja sumiramo sve na kraju videcete da nije nimalo lose. Ali cete morati da sacekate da se zavrse takmicenja sva :) da ne baksuziramo sad.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ChandlerMne said:

Kakav užas od sporta ove godine. Sad U16 izgubili od Izraela. Svakako sezona za zaborav u skoro svim sportovima

ma dobro to je jedna utakmica.........ovde do 18 su izgubile od Svedske pa su dosle do PF :d

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, dareza said:

I ja naprotiv mislim da je godina odlicna. Ne vidim da su prethodne bile mnogo bolje od ove. Bilo je dosta gorih. Kada vam dani i ja sumiramo sve na kraju videcete da nije nimalo lose. Ali cete morati da sacekate da se zavrse takmicenja sva :) da ne baksuziramo sad.

 

Mislim da je bila dobra škola i otrežnjenje za sve :p 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, dareza said:

I ja naprotiv mislim da je godina odlicna. Ne vidim da su prethodne bile mnogo bolje od ove. Bilo je dosta gorih. Kada vam dani i ja sumiramo sve na kraju videcete da nije nimalo lose. Ali cete morati da sacekate da se zavrse takmicenja sva :) da ne baksuziramo sad.

Da vidimo i to. Mada atletika, vaterpolo, košarka ženska, muška odbojka, streljaštvo, rvanje, plivanje, nešto ne vidim da nam je bilo previše uspješno ljeto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...