Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

dareza    289

Tim za SP u veslanju:

M2- Vasic/Bedjik

M1x Marjanovic

LM1x Stanojevic

W2- Slijepcevic/Josic

dareza    289

Sa ovim veslackim nikad ne znas na cemu si. Zenskog veslanja nigde i op odjednom zenski dvojac na seniorskom sp :lol: A muski M4- forsirali i njih nema.

ChandlerMne    13

I neshvatljivo forsiranje lakog singla. Koliko glup,ogranicen,tvrdoglav treba da budes da saljes takmicara u neolimpijskoj disciplini? Da imamo 40 takmicara pa i da shvatim ali ovo...

• Like 1

Майкл    156
2 hours ago, dareza said:

Tim za SP u veslanju:

M2- Vasic/Bedjik

M1x Marjanovic

LM1x Stanojevic

W2- Slijepcevic/Josic

Kao i uvek, samo M2- može do A finala...

Edited by Майкл

Майкл    156

Da li je prokletsvo ili ne... Ne znam. Ali, Lazić neće igrati na ostalim utakmiama zbog povrede butnog mišića :( 

Sale legenda, bravo:bowdown: Stici sa ovakvim timom do PF, sta god uradili dalje ja sam prezadovoljan rezultatom!!

Takodje, bravo za ceo tim pa sa Rusima sta bude!!

Edited by Jesse_Pinkman)

Майкл    156
1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Sale legenda, bravo:bowdown: Stici sa ovakvim timom do PF, sta god uradili dalje ja sam prezadovoljan rezultatom!!

Takodje, bravo za ceo tim pa sa Rusima sta bude!!

Imali smo sreće da budemo u relativno jakoj grupi, to je momcima pomoglo da podignu igru, a usput je dovelo i do limunada žreba, koji sad treba do kraja iskoristiti!

dareza    289

Meni je iskreno najvise drago zbog Lucica i Milosavljevica. Njih dvojica su uvek imali neke probleme sa povredama kada dodju pripreme. Konacno su docekali svojih 5 minuta.

A secate se da sam rekao da mislim da ga Gagi nece na EP zbog losih partija na pripremnim utakmicama. Hvala mu sto me je demantovao :d stvarno mi je posle Tea omiljeni nas kosarkas.

Edited by dareza

Майкл    156
2 hours ago, dareza said:

Meni je iskreno najvise drago zbog Lucica i Milosavljevica. Njih dvojica su uvek imali neke probleme sa povredama kada dodju pripreme. Konacno su docekali svojih 5 minuta.

A secate se da sam rekao da mislim da ga Gagi nece na EP zbog losih partija na pripremnim utakmicama. Hvala mu sto me je demantovao :d stvarno mi je posle Tea omiljeni nas kosarkas.

Nisi svestan koliko sam se uplašio za Lučića nakon pada posle onog zakucavanja... Baš zbog toga što se toliko puta povređivao.

Edited by Майкл
  • Like 1

Kakav komentar ostaviti posle ovakve utakmice:bowdown::champion::hyper: Ja mislim da bi Djordjevic i sa kadetima usao u finale:lol: Znaci Danilovic nije uspeo da unisti kosarku, odlicni rezultati ove godine sem zenske seniorske reprezentacija zato se nadam da ce se na klupu vratiti Marina ili neko ko zna da vodi zensku repr!!!!