website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

A cekaj ako odluci da se prebaci da li joj se prebacuju ovi bodovi sto je osvojila u kateg. -53

 

Hoce :d Ali gledao sam pre neki dan olimpijsku rang listu za 49 i ona je tamo i svi poeni koje je osvojila su upisani tamo. A Dani mi rece da je bila u 57 ranije, sad vise nije. Ne kapiram nista ja vise njih :d

 

A i slazem se da Vanja jos mora da se dokazuje :d Jer kvotu ti ne moze doneti jedan lep rezultat. Tijana ih je imala puno pa opet ostala bez kvote. Za sada je lepo pocela.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Da ali tada se troje kvalifikovalo preko turnira sto je po meni bolje i isle su samo 3 direktne kvote, da je tako bilo i za Rio Milos bi sigurno uzeo kvotu!!

To vec ne znamo :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

Hoce :d Ali gledao sam pre neki dan olimpijsku rang listu za 49 i ona je tamo i svi poeni koje je osvojila su upisani tamo. A Dani mi rece da je bila u 57 ranije, sad vise nije. Ne kapiram nista ja vise njih :d

 

A i slazem se da Vanja jos mora da se dokazuje :d Jer kvotu ti ne moze doneti jedan lep rezultat. Tijana ih je imala puno pa opet ostala bez kvote. Za sada je lepo pocela.

Jeste bila jedno vreme u kateg -57 pa se vratila u -49, ne znam na kojoj poziciji je bila u -57.. 

Ali mislim da ce o svemu odluciti Gale u dogovoru sa njima, da Vanja nije osvojila medalju sada mislim da bi i njemu bilo lakse da odluci!!

Link to comment
Share on other sites

6.56 za Gardasevic. Konacno! Ovo se bas oduzilo bilo ja se uplasio da ce zauvek ostati na onih 6.30 :d Inace nova medalja za Anju na ep uz licni rekord, srebro 2:14.11. Ovo je vise od ocekivano, posto ona 200 uopste nije forsirala ove godine. Plivala je svega 2 puta.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dareza said:

6.56 za Gardasevic. Konacno! Ovo se bas oduzilo bilo ja se uplasio da ce zauvek ostati na onih 6.30 :d Inace nova medalja za Anju na ep uz licni rekord, srebro 2:14.11. Ovo je vise od ocekivano, posto ona 200 uopste nije forsirala ove godine. Plivala je svega 2 puta.

:woot: Ovo je bas iznenadjenje!!! Ocekivao sam ove godine da prebaci 6.30 ali kda je krenula sa losim rezultatima mislio sam da nema sanse!! 

Ovo me je vise obradovalo nego Anjine medalje, koliko je norma za SP?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

:woot: Ovo je bas iznenadjenje!!! Ocekivao sam ove godine da prebaci 6.30 ali kda je krenula sa losim rezultatima mislio sam da nema sanse!! 

Ovo me je vise obradovalo nego Anjine medalje, koliko je norma za SP?

 

Ma kakvo bre sp :d Ona ide na jun ep. Ovo je ubedljivo najbolji rezultat u evropsi za juniorke :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Ma kakvo bre sp :d Ona ide na jun ep. Ovo je ubedljivo najbolji rezultat u evropsi za juniorke :d

Konacno da neko od nasih "nada" uradi nesto!!! Kad bi i ostali krenuli ovako a ne da se vrte svake godine oko istih vremena, daljina i visina!!!:sleep:

Link to comment
Share on other sites

Na kadetskom EP u dzudou Anja je odbranila zlato, Andrea je osvojila srebro, a Marica zauzela 5. mesto

uzeli smo timsko srebro sa 3 takmice....imali smo 0-2 u svakom mecu i morale su sve da pobede da bi stigli do finala

Takmicio se jos i Dimitrije Nedeljkovic

 

na EP u rvanju za juniore Nadj je je zauzeo 5. mesto, Petrovic 7.

Takmicili su se jos Erski i Pesut

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...