Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

NikolaB    69

Иста срања праве као и против Руса. Свако друго додавање изгубљена лопта

dareza    289

I ako dobijemo ovo neka se zahvale upravo njemu. Jer jedno Bogdanovic, Jovic i Gagi se ne plase da krenu na kos. Pa i ako promase. Ostali sve nesto mlitavo.

• Like 2

Майкл    156

Opet primamo previše trojki jer se brani samo reket :dunno: Trebalo bi igrati malo viši presing jer će svi pokušavati da nas unište trojkama, a opšte je poznato da nemamo jake trojkaše u timu... Osim Jovića i Bogdanovića, na momente i Gagija, niko nije imao muda da preuzme odgovornost.

Šta je s Gudurićem, btw?

NikolaB    69

И на крају победа на мишиће против прилично слабашне Турске. Ово ће још и да функционипе док су Богдановић и Јовић свежији, ако неко не експлодира у наставку.... Марјановићу намазати руке медом, лопте му испадају као да су сапун

12 minutes ago, NikolaB said:

И на крају победа на мишиће против прилично слабашне Турске. Ово ће још и да функционипе док су Богдановић и Јовић свежији, ако неко не експлодира у наставку.... Марјановићу намазати руке медом, лопте му испадају као да су сапун

Ja ne znam sto se nervirate toliko, igramo sa B timom tako da je svaka pobeda ovih momaka super!! Da smo u punom sastavu razbili bi sve tako da opusteno, za mene bi CF sa ovim timom bio odlican rezultat!!

Bolje sa ovim timom da igramo sada nego na SP i OI ako se kvalifikujemo!!

dareza    289
31 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ja ne znam sto se nervirate toliko, igramo sa B timom tako da je svaka pobeda ovih momaka super!! Da smo u punom sastavu razbili bi sve tako da opusteno, za mene bi CF sa ovim timom bio odlican rezultat!!

Bolje sa ovim timom da igramo sada nego na SP i OI ako se kvalifikujemo!!

Prvo da odemo na sp. Ko zna ko ce igrati kvalifikacije. Nece moci nba igraci, kao i oni koji igraju EL.

dareza    289

Iz ovog tima Lucic, Bircevic, Macvan i Jovic :d Bice zaista zabavno gledati te kvalifikacije.

edit: napisao sam 7 imena i tri morao da obrisem posto su promenili klubove i igrace el :lol:

Edited by dareza

dareza    289

TEHNIČARI: ANA ANTONIJEVIĆ (ALBA BLAŽ, RUMUNIJA), BOJANA ŽIVKOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA) I SLAĐANA MIRKOVIĆ (TELEKOM BAKU, AZERBEJDŽAN).

KOREKTORI: ANA BJELICA (VOLEJ NESTLE OSASKO SAO PAULO, BRAZIL), TIJANA BOŠKOVIĆ (EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL, TURSKA) I SANJA MALAGURSKI (METALEGE MONTIKJARI, ITALIJA).

LIBERA: JELENA BLAGOJEVIĆ (HEMIK POLICE, POLJSKA) I TEODORA PUŠIĆ (VIZURA).

BLOKERI: MILENA RAŠIĆ (VAKIFBANK ISTANBUL, TURSKA), STEFANA VELJKOVIĆ (HEMIK POLICE, POLJSKA), JOVANA STEVANOVIĆ (POMI KAZALMAĐORE, ITALIJA) I MINA POPOVIĆ (FOPAPEDRETI BERGAMO, ITALIJA).

PRIMAČI: BRANKICA MIHAJLOVIĆ (BOHAI BANK TIJANĐIN, KINA), TIJANA MALEŠEVIĆ (VOLEJ NESTLE OSASKO SAO PAULO, BRAZIL), BJANKA BUŠA (METALEGE MONTIKJARI, ITALIJA) I BOJANA MILENKOVIĆ (CRVENA ZVEZDA).

----------------------

Mislim da ce ovo biti tim za EP. Ali mozda povede Pusic umesto Milenkovic. Mada ne verujem nesto.

Edited by dareza

DaniSRB    166
21 minutes ago, dareza said:

TEHNIČARI: ANA ANTONIJEVIĆ (ALBA BLAŽ, RUMUNIJA), BOJANA ŽIVKOVIĆ (VOLERO CIRIH, ŠVAJCARSKA) I SLAĐANA MIRKOVIĆ (TELEKOM BAKU, AZERBEJDŽAN).

KOREKTORI: ANA BJELICA (VOLEJ NESTLE OSASKO SAO PAULO, BRAZIL), TIJANA BOŠKOVIĆ (EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL, TURSKA) I SANJA MALAGURSKI (METALEGE MONTIKJARI, ITALIJA).

LIBERA: JELENA BLAGOJEVIĆ (HEMIK POLICE, POLJSKA) I TEODORA PUŠIĆ (VIZURA).

BLOKERI: MILENA RAŠIĆ (VAKIFBANK ISTANBUL, TURSKA), STEFANA VELJKOVIĆ (HEMIK POLICE, POLJSKA), JOVANA STEVANOVIĆ (POMI KAZALMAĐORE, ITALIJA) I MINA POPOVIĆ (FOPAPEDRETI BERGAMO, ITALIJA).

PRIMAČI: BRANKICA MIHAJLOVIĆ (BOHAI BANK TIJANĐIN, KINA), TIJANA MALEŠEVIĆ (VOLEJ NESTLE OSASKO SAO PAULO, BRAZIL), BJANKA BUŠA (METALEGE MONTIKJARI, ITALIJA) I BOJANA MILENKOVIĆ (CRVENA ZVEZDA).

----------------------

Mislim da ce ovo biti tim za EP. Ali mozda povede Pusic umesto Milenkovic. Mada ne verujem nesto.

na ep ide 14 igracica :d