website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bravo za Milicu danas:wub: Konacno da vreti malo samopouzdanje, kako se vidi po njoj koliko joj je bilo potrebno ovo zlato!!!

Steta sto Ana Bajic nece imati nikakve sanse da se nadje na OI:( 

Jos sutra da vidimo sta moze Nadja, da li moze da iznenadi kao Vanja!!!:fingers:

Milica, Tijana, Vanja, nešto ne vidim ko bi mogao da upadne još. A i Vanju treba još testirati.

Muškarci baš vidljivo zaostaju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Milica, Tijana, Vanja, nešto ne vidim ko bi mogao da upadne još. A i Vanju treba još testirati.

Muškarci baš vidljivo zaostaju.

mislim da Jovicu treba prepustiti da razmislja o tome

 

sto se muskraca tice, oni ni ne treba da jure normu kao sto @dareza rece vec da se spremaju za evropske kvalifikacije

 

Damir se najbolje pokazao, namucio je jakog Iranca, Jovic je rekao cak da su ga mozda zakinuli za jedan udarac u glavu

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Treba al da mu pomognemo :d Još sad kad dođe Serđa...

Niko nije ni blizu direktne norme,

mislim da njecu nju forsirati za Tokio

 

na Evropskim kvalifikacijama i Gladovic i Fejzic su izgubili u direktnom mecu za OI

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

mislim da njecu nju forsirati za Tokio

 

na Evropskim kvalifikacijama i Gladovic i Fejzic su izgubili u direktnom mecu za OI

 

Slažem se. Premlada je.

Čak imamo Tijanu i Vanju u ovim nižim kategorijama. Pitanje je da li će biti mjesta za obije, pogotovo ako izmijene sistem kvalifikacija.

Sjećam se. Zenit su obojica već doživjeli.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Slažem se. Premlada je.

Čak imamo Tijanu i Vanju u ovim nižim kategorijama. Pitanje je da li će biti mjesta za obije, pogotovo ako izmijene sistem kvalifikacija.

Sjećam se. Zenit su obojica već doživjeli.

pa nzm sta bi mogli izmeniti da na nas utice

 

jos su oni mladi

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Milica, Tijana, Vanja, nešto ne vidim ko bi mogao da upadne još. A i Vanju treba još testirati.

Muškarci baš vidljivo zaostaju.

Nadja je uzela bronzu na SP za juniore prosle godine, kazem videcemo kakva ce sutra biti!!!

Serdja se nece sigurno boriti za OI 2020 a sto se muskaraca tice mislim da niko ne moze do direktne kvote tako da ce se boriti kroz kvalifikacije sigurno Milos i Drasko!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Nemokjte jos vi o Vanji da pricate, Tijana jos uvek nije precizno rekla da ce ici u 57. Ovi njeni poeni u 53 joj prelaze u 49kg :d

A cekaj ako odluci da se prebaci da li joj se prebacuju ovi bodovi sto je osvojila u kateg. -53

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...