website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

A jel vi znate da je tekvondo reprezentacija "jedva" na SP. Kaze Jovic da su imali dosta poteskoca da skupe novac za put i ucesce. A prosto sramota za sport koji ima medalje na poslednja dva velika takmicenja u Londonu i Riju. I svaki put neki novi takmicar uzme medalju. Do sada nikad nisu razcarali, uvek se vrate sa bar jednom medaljom.

 

Jovicu dati novac koji se ulaze u neke projekte od kojih koristi nema, od ovog coveka ima velike.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Kastastrofalan performans od Tijane u 1/4. Izgubiti od neke nepoznate devojke iz Uzbekistana je blago receno debakl. Ako je neko gledao njen mec video je da ona vise ne napada kao pre, da se uglavnom brani i postala je previse spora. Ovo se desilo Milici posle Londona. Ja ne znam sta im se desi kad osvoje tu OI medalju. Prezasicenje.

 

Ali sve je ovo do njih. U njihovim glavama se nesto promeni. Evo dokaza da nije Milica jedina. Tijani je ovo bila prilika da skupi neki dobar broj poena posto je mogla cak i do finala sa ovakvim zrebom, ali hej zasto bi? Njoj je medalja trebala vise neko bilo kome za ovu kategoriju zbog poena, sada ne da ce biti tesko, nego pretesko, da kazem nemoguce.

 

Bas bi me zanimalo ako Vanja skupi poena koga bi poslali na kvalifikacije Tijanu ili Milicu :d Posto ako ovako nastave da se bore nece biti ni blizu direktne kvote.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dareza said:

Kastastrofalan performans od Tijane u 1/4. Izgubiti od neke nepoznate devojke iz Uzbekistana je blago receno debakl. Ako je neko gledao njen mec video je da ona vise ne napada kao pre, da se uglavnom brani i postala je previse spora. Ovo se desilo Milici posle Londona. Ja ne znam sta im se desi kad osvoje tu OI medalju. Prezasicenje.

 

Ali sve je ovo do njih. U njihovim glavama se nesto promeni. Evo dokaza da nije Milica jedina. Tijani je ovo bila prilika da skupi neki dobar broj poena posto je mogla cak i do finala sa ovakvim zrebom, ali hej zasto bi? Njoj je medalja trebala vise neko bilo kome za ovu kategoriju zbog poena, sada ne da ce biti tesko, nego pretesko, da kazem nemoguce.

 

Bas bi me zanimalo ako Vanja skupi poena koga bi poslali na kvalifikacije Tijanu ili Milicu :d Posto ako ovako nastave da se bore nece biti ni blizu direktne kvote.

 

Nije to čudno uopšte :d Imamo hrpu naših sportista koji stanu nakon što ostvare cilj-san nestane njihova prvobitna energija koja ih je krasila - Ana, Novak, Milica, Tijana, Maksimović, Bekrić, donekle i Jelena Milovanović nije ona stara. To je do našeg mentaliteta :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Nije to čudno uopšte :d Imamo hrpu naših sportista koji stanu nakon što ostvare cilj-san nestane njihova prvobitna energija koja ih je krasila - Ana, Novak, Milica, Tijana, Maksimović, Bekrić, donekle i Jelena Milovanović nije ona stara. To je do našeg mentaliteta :d 

 

A Zlatic :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Zaboravio sam njega :d 

 

Haha pa gde njega da zaboravis :d

 

Ali svi su sokirani Tijaninim porazom. Kaze Gale da mu uopste nije jasno kako je uspela da izgubi mec koji je imala u svojim rukama. Imala je 5:2 8s do kraja i dobila nogu u glavu. Kaze toliko je medalja osvojila,a jeftino izgubila sad.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

 

Haha pa gde njega da zaboravis :d

 

Ali svi su sokirani Tijaninim porazom. Kaze Gale da mu uopste nije jasno kako je uspela da izgubi mec koji je imala u svojim rukama. Imala je 5:2 8s do kraja i dobila nogu u glavu. Kaze toliko je medalja osvojila,a jeftino izgubila sad.

 

To je zabrinjavajuće, istina

Link to comment
Share on other sites

4:41.17 za Anju danas. Prilicno lagano je bilo ovo. Ona je vec posle ledjnog uzela zlato, ostatak je bila samo rutina. Inace karijeru je zapocela bas u Netanji na COMEN kupu kad je uzela zlato na 400IM, i evo zavrsava sa Evropom i juniorima bas u istom gradu :d Sada jos SJP i onda idu samo seniori.

 

Steta sto danas nije imala jacu konkurenciju isla bi mnogo brze. Ali dobro i zlato je dobro. Za samopuzadnje. Ima jos 200 da pliva za 3 dana.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Milicu danas:wub: Konacno da vreti malo samopouzdanje, kako se vidi po njoj koliko joj je bilo potrebno ovo zlato!!!

Steta sto Ana Bajic nece imati nikakve sanse da se nadje na OI:( 

Jos sutra da vidimo sta moze Nadja, da li moze da iznenadi kao Vanja!!!:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...