Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

5 minutes ago, dareza said:

Ali da mi je neko rekao da cemo u judou imati dva 5. mesta i zlato na SP ja bih rekao ajde pali :d Nikolic i nije imala sansu za medalju, stvarno su Japanke prejake, Kukolj je mogao. Ali gotovo sad. On sigurno najvisi zali, ako nista bar ima Ep titulu pa nece sezonu zavrsiti bez medalje. A ni Rogic nije bila losa. Nadam se da ce Culum dobiti taj jedan mec posto drugi nema sanse. Ima prvog nosica :d Buncic opet nesrecan zreb u prvom kolu.

Imamo Nikolic i Majdova, Kukolja koji ce posle ovoga za OI sigurno probati -100, Rogic koja bi mozda mogla do kvote, Culum koji takodje mozda moze do kvote kao i Buncic!! 

Videcemo na evropskom juniorskom sta ce uraditi juniori a bas bih voleo da bar neko od njih proba da izbori kvotu!!

dareza    290

Dakle to je to sa svetskim medaljama. Veslanje ne ocekujem. Necu da se razocaram posle. A zenski rukomet tesko :d

Майкл    156

Da mi je neko rekao da ćemo u istoj godini imao evropskog i svetskog šampiona u džudou ne bih mu verovao :d Sjajna godina!

Naravno žal ostaje za bronzom, ali baš je delovao izmoreno Kukolj u GP i meču za bronzu, jebiga, duga godina je za njim. Milica je osveženje, samo nek nastavi ovako! :clap: 

Edited by Майкл

dareza    290
1 hour ago, Майкл said:

Da mi je neko rekao da ćemo u istoj godini imao evropskog i svetskog šampiona u džudou ne bih mu verovao :d Sjajna godina!

Naravno žal ostaje za bronzom, ali baš je delovao izmoreno Kukolj u GP i meču za bronzu, jebiga, duga godina je za njim. Milica je osveženje, samo nek nastavi ovako! :clap: 

Ma Kukolju je ovo tek cetvrti turnir ove godine :d Nemacka ispao odmah. Napravio dugu pauzu i pre ep je imao GP u Turskoj uzeo bronzu, pa zlato na EP i sad ovo. Ne pamtim kada je imao sezonu sa manje turnira. Zato sam i ocekivao da ce izdominirati ovo SP. Ali jebiga :( 

edit: Imao je i GP u Kini gde je uzeo srebro. To sam zaboravio :d Ali svakako ne puno turnira za njega puno.

Edited by dareza

Майкл    156

Baš sam krenuo da kucam :d Na kraju sezone skakati 6.70 je sjajno, jbg za SP, ali neka - nastavila je da se bori, što je važno! :cheer: 

DaniSRB    166
6 minutes ago, Майкл said:

Baš sam krenuo da kucam :d Na kraju sezone skakati 6.70 je sjajno, jbg za SP, ali neka - nastavila je da se bori, što je važno! :cheer: 

Ja sam se bas uplasila da ce biti 4. ali sva sreca pokazala je ko je sampionka :d

7 minutes ago, DaniSRB said:

Ivana pobedila na finalu DL u poslednjem skoku :clap:

Bravo, odbranila je titulu i to zadnjim skokom:clap: Ako nije uspela na SP uspela je ovde

• Like 1

Майкл    156
5 minutes ago, DaniSRB said:

Ja sam se bas uplasila da ce biti 4. ali sva sreca pokazala je ko je sampionka :d

Svesna je i ona da to nije to, ali bitno je za samopouzdanje :d 

DaniSRB    166
3 minutes ago, Майкл said:

Svesna je i ona da to nije to, ali bitno je za samopouzdanje :d 

Na SP je bila bizarna situacija, sta da se radi. Sad je ovde imala motiv :d

Майкл    156
6 minutes ago, DaniSRB said:

Na SP je bila bizarna situacija, sta da se radi. Sad je ovde imala motiv :d

Neka se to desilo u post-olimpijskoj godini :d tako je i najbolje...

DaniSRB    166
3 minutes ago, Майкл said:

Neka se to desilo u post-olimpijskoj godini :d tako je i najbolje...

ako je vec moralo....