website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

 

Da, ali ne nekim nebitnim turnirima :d Mislim da nasi igraci nisu bili na nekom bas najboljem nivou na ovom turniru, morace da poprave malo sut iz daljine za naredne godine.

Nisu nebitni, mislim da su bili turniri na kojima se obezbedjuje mesto za finalni turnir!!

Majsorovic je bio fenomenalana, Bulut je imao skoro neku povredu tako da nije bas zablistao, Savic je bio dobar u PF i F dok je Zdero bio dobar u odbrani ali mu je sut ocajan! Voleo bih da vidim kako bi funkcionisao tim Bulut, Majstorovic i neko iz tima "Liman", "Zemun" ili "Beograd"

Link to comment
Share on other sites

Tamas osvojio srebro u izbacaju (223) i bronzu u totalu (403)! (NOVI LICNI REKORD) na junirskom SP. :yes

 

u trazaju je bio 5. sa 180 sto je njegov licni rekord. U izbacaju je ovo manje od njegovo licnog 2kg, a opet uzeo medalju. Ali je na treninzima dizao i preko 230 tako da on to ima u rukama preko 410 ovog trenutka.

 

*Malo mi je cudno sto nisu isli na srebro u totalu gde je 3kg iza Gruzijca vec je poslednji pokusaj umesto na 226 isao na 230. Ali njima je verovatno svejedno koja je medalja, bitno da je medalja.

 

Jos juniorsko EP ove godine i kraj njegove blistave karijere za juniore i mladje juniore gde je na svakom takmicnju na kojem je bio uzeo medalju osim na SP za mlade. Valjda ce nastaviti kao senior sa dobrim rezultatima.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Tamas osvojio srebro u izbacaju (223) i bronzu u totalu (403)! (NOVI LICNI REKORD) na junirskom SP. :yes

 

u trazaju je bio 5. sa 180 sto je njegov licni rekord. U izbacaju je ovo manje od njegovo licnog 2kg, a opet uzeo medalju. Ali je na treninzima dizao i preko 230 tako da on to ima u rukama preko 410 ovog trenutka.

 

*Malo mi je cudno sto nisu isli na srebro u totalu gde je 3kg iza Gruzijca vec je poslednji pokusaj umesto na 226 isao na 230. Ali njima je verovatno svejedno koja je medalja, bitno da je medalja.

 

Jos juniorsko EP ove godine i kraj njegove blistave karijere za juniore i mladje juniore gde je na svakom takmicnju na kojem je bio uzeo medalju osim na SP za mlade. Valjda ce nastaviti kao senior sa dobrim rezultatima.

 

Biće teško, ali ne i nemoguće, nadajmo se da će OKS imati više razumevanja za njega nego za Rio.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Майкл said:

Rukometaši u grupi sa Islandom, Hrvatskom i Švedskom :rofl: 

 

Pa dobro nije toliko strasno. Hrvatska ce da nas dobije, ali sa Islandom se moze igrati. Svedska nije bauk poslednjih godina :d

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Майкл said:

Rukometaši u grupi sa Islandom, Hrvatskom i Švedskom :rofl: 

Znaci bice turisticki odlazak do Splita:d Ja sve mislim da ce protiv Hrvatske da se zainate i da pobede a posle gube ubedljivo i ispadaju:lol: U svakom slucaju mislim da ne prolazimo grupu, Daj Boze da gresim!!

 

Link to comment
Share on other sites

I muska i zenska ekipa se plasirala na EP basketa 3x3!!

U muskoj ekipi je umesto Savica igrao Aleksandar Ratkov(ekipa "Liman") koji je po meni bolji od Savica i imao je neke fenomenalne akcije i asistencije!!

Zenska ekipa nam je poprilicno "matora" ali su me iznenadile pobedom nad Ukrajinom koja je na SP uzela bronzu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...