website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Po meni je komb. Dostanic i Relic najbolja za k2 a Milica treba da se fokusira na k1!! 

 

jos su one mlade. vidi se da ne mogu sa najboljima. ovu sezonu ce veslati mladje kategorije. nema potrebe da se zuri. jer sto je brzo to je i kuso.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

 

jos su one mlade. vidi se da ne mogu sa najboljima. ovu sezonu ce veslati mladje kategorije. nema potrebe da se zuri. jer sto je brzo to je i kuso.

Mislio sam za Tokio;) Mislim da bi Milica trebala da se fokusira na K1 jer pored Maje i Bilje ona i Nikolina nemaju sanse, a za k4 treba videti sa komb Nikoline, Milice, Marije i Bilje i mozda Kristine, mislim da Olivera nema sta da trazi tu!!  Sa ovim treba krenuti vec sl godine!!

Link to comment
Share on other sites

jao ovaj Milinkovic na RTS-u. Covek se toliko sokirao sto je Marko 4. da i dalje ne moze da se poveze. Kao da je izgubio OI medalju, a ne neki nebitni SK :d Bitno da je bio blizu na oba sk. A fazon prvi rezultati su pokazali da je treci i ovaj se raduje haha a onda sok. Evo ga i dalje prica kako ne veruje :d

 

generalno ok rezultati. cetverci su napredovali sto je meni najbitnije. Videcemo kako ce im biti u ostatu sezone. SP je najbitnije naravno. Od Ep ocekujem bar jednu, dve medalje i bice ok. Mada ovu godinu i ne treba shvatiti mnogo ozbiljno. Treba isprobati sve pa onda od 2018 krenuti i nista ne dirati.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Ove godine smo imali EP u rvanju kod nas, a sledece imamo kajak sprint, karate i macevanje koje smo dobili pre neki dan :clap:  Kajak ce biti u Beogradu, a ova dva u Novom Sadu.

 

edit: kako sam samo atletiku u dvorani zaboravio :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ove godine smo imali EP u rvanju kod nas, a sledece imamo kajak sprint, karate i macevanje koje smo dobili pre neki dan :clap:  Kajak ce biti u Beogradu, a ova dva u Novom Sadu.

i atletiku smo imali :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...