website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

27 minutes ago, Майкл said:

Jadan trener Poljske, na svakom tajm-autu priča o zaustavljanju TIjane i Brankice :rofl: 

 

Da li je neko gledao košarkašice? 

nzm jel bilo prenosa, ali i nije bilo sta da se vidi :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Nisam gledao utakmicu, jel je Antonijevic igrala ili Bojana?

Bojana

 

kod nje je dobar servis, i napredvovala je u bloku bas, nadam se da ce jos malo da se ubrza prilikom dizanja

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

Bojana

 

kod nje je dobar servis, i napredvovala je u bloku bas, nadam se da ce jos malo da se ubrza prilikom dizanja

A jel imamo neku na poziciji tehnicara medju juniorkama da je dobra, nisam pratio bas juniorke pa ne znam?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

A jel imamo neku na poziciji tehnicara medju juniorkama da je dobra, nisam pratio bas juniorke pa ne znam?

 

evo ja d ti kazem nema. posedlnji tehnicar koji je izasao a da je sposoban da igra za reprezentaciju je mirkovic. a ona je bila juniorka pre 6 godina :d

Link to comment
Share on other sites

Sto neko ne napise da je Vilagos postavila novi SR za starije pionirke u bacanju koplja, stari je bio isto u njenom vlasnistvu:yes

Pored Anica takodje jos neki dobri rezultati, Barjaktarevic koja je bila fenomenalna na 100 i 200m, zanimljiv mi je takodje rezultat na prvenstvu za starije pionirke gde je devojcica rodjena 2005 bila druga sa rezultatom 5.16 u skoku u dalj, jos nekoliko dobrih rezultati za pionire a jedan bih posebno izdvojio a to je skok u vis Isailovic Tomislav 197:yes

Link to comment
Share on other sites

Ali mi sto poredimo igrace medjusobno je bzv. Kao sto nece biti novog Grbica Miljkovica nece biti ni Maje. Takvi igraci se ne prave vec su jednostavno cisti talenti. Isto ko zna kad ce opet da se rodi igrac kao sto je sada Tijana Boskovic. Za jedno 10-15 godina mozda pre ne verujem :d

 

Ja pre nisam bio Bojanin fan, ali pocinje sve vise i vise da mi se svidja. Naravno da ima mana, ali moze da prodje. Ana mi nekako vise ne deluje kao pre. Nekako mi je postala troma.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sto neko ne napise da je Vilagos postavila novi SR za starije pionirke u bacanju koplja, stari je bio isto u njenom vlasnistvu:yes

Pored Anica takodje jos neki dobri rezultati, Barjaktarevic koja je bila fenomenalna na 100 i 200m, zanimljiv mi je takodje rezultat na prvenstvu za starije pionirke gde je devojcica rodjena 2005 bila druga sa rezultatom 5.16 u skoku u dalj, jos nekoliko dobrih rezultati za pionire a jedan bih posebno izdvojio a to je skok u vis Isailovic Tomislav 197:yes

 

ta devojcica skace mnogo vise od ovoga i to iz zone. ovo 5.16 je iskreno malo za nju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...