website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

53 minutes ago, DaniSRB said:

ocekivano.....nisu se oni bavili slobodnim stilom.......sad su malo ozbiljniji i treba krenuti sa decom da se radi.....tesko da  nesto moze sa vec formiranim rvacima

Koji i nisu rvači...već džudisti...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li neko prati Dejanu Radanovic, mislim da je Dejana trenutno u odlicnoj formi, danas se plasirala u finale ITF turnira i to pobedom protiv Potapove 6-4 6-0:bowdown:  Potapova je inace ako neko ne zna trenutno prva juniorka i najveca nada zenskog tenisa uz nasu Olgu, tako da je ova pobeda jos veca! 

Jel zna neko kada pocinju finalne borbe za karate i jel ima negde live prenos?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam da li neko prati Dejanu Radanovic, mislim da je Dejana trenutno u odlicnoj formi, danas se plasirala u finale ITF turnira i to pobedom protiv Potapove 6-4 6-0:bowdown:  Potapova je inace ako neko ne zna trenutno prva juniorka i najveca nada zenskog tenisa uz nasu Olgu, tako da je ova pobeda jos veca! 

Jel zna neko kada pocinju finalne borbe za karate i jel ima negde live prenos?

http://results.totallympics.com/forum.php?mod=viewthread&tid=926&extra=page%3D1 sutra su finala

Link to comment
Share on other sites

Izborno za kajak je pocelo:

 

k1 200: 1.Dragosavljevic, 2.Novakovic, 3.Grujic,4.Milinkovic

k1 200: 1.Starovic, 2.N.Moldovan, 3.Bedec, 4.Relic, 5.O.Moldovan

k2 1000: 1.Tomicevic,Zoric, 2.Holpert, Pajic, 3.Boltic, Vekic

 

Cekamo ostale rezultate...

 

k1 1000m :1.Tomicevic, 2.Pajic, 3.Holpert, 4.Hancovski, 5.Zoric

k1 500m :1.Starovic,2. N.Moldovan, 3.Bedec, 4.O.Moldovan

k1 500m :1.Dragosavljevic,2.Torubarov, 3.Grujic, 4.Novakovic,5.Boltic,6.Milinkovic, 7.Stanivukovic,8.Stefanovic

 

Klasicna domacija tri takmicara.

 
 
 
 
 
 
Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Ja prosto ne verujem da niko ne spominje Antica da je uzeo medalju na ep. Spominju i Sanju i Bobu, a oni bronzu, a on srebro a nema ga ni na mapi. Uzas. Cak i oks nije njega spomnuo.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Barna u USA poceo izgleda da trenira 200. Vec treci put rusi licni ove godine. Danas za skoro sekund. Jos malo pa dolazi i on do 1:50. Sorak i Nikolic su trenutno na 1:50. sa Barnom eto i tu dobre stafete. Sve tri mogu da se kvalifkuju za igre ako Lendjer ostane da pliva a nadam se da hoce.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, dareza said:

Barna u USA poceo izgleda da trenira 200. Vec treci put rusi licni ove godine. Danas za skoro sekund. Jos malo pa dolazi i on do 1:50. Sorak i Nikolic su trenutno na 1:50. sa Barnom eto i tu dobre stafete. Sve tri mogu da se kvalifkuju za igre ako Lendjer ostane da pliva a nadam se da hoce.

Odlično. Vjerujem, da hoće. Mlad je još, nije ni dao sve od sebe.

Ima li pomaka u ženskom plivanju sem Anje?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ChandlerMne said:

Odlično. Vjerujem, da hoće. Mlad je još, nije ni dao sve od sebe.

Ima li pomaka u ženskom plivanju sem Anje?

 

Ima ali slabo. Ima jedna devojcica koja pliva slobodno. Ima 13 godina. Sa tim rezultatima bi trebala u finale ejofa. Videcemo. Opet vide talnetovanih ima u muskom plivanju. Moze lep tim da se upakuje za Tokio. Sada skoro svi treniraju u Novom Sadu kod Bertica i svi su napredovali. Anjin trener je vrlo mlad. On nema ni 30 godina ja mislim. A odlicno radi. Danas gledam balkanijadu kako je strucan, sve belezi. Stoji pored bazena i daje Anji znak pistaljkom kako da pliva i ona sve slusa. Ne znam samo kako cuje :d Svirne dva puta i ona odmah pojaca :d Neverovatno.

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, dareza said:

 

Ima ali slabo. Ima jedna devojcica koja pliva slobodno. Ima 13 godina. Sa tim rezultatima bi trebala u finale ejofa. Videcemo. Opet vide talnetovanih ima u muskom plivanju. Moze lep tim da se upakuje za Tokio. Sada skoro svi treniraju u Novom Sadu kod Bertica i svi su napredovali. Anjin trener je vrlo mlad. On nema ni 30 godina ja mislim. A odlicno radi. Danas gledam balkanijadu kako je strucan, sve belezi. Stoji pored bazena i daje Anji znak pistaljkom kako da pliva i ona sve slusa. Ne znam samo kako cuje :d Svirne dva puta i ona odmah pojaca :d Neverovatno.

 

Svaka čast, nema šta. :d Samo neka rade na sebi i razultat neće izostati. Ti mladi znaju puno, samo treba iskustva i putovanja da se vidi kako se u svijestu radi.

Strijelci danas loši, baš stagniraju. Niko ni približno 115+.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...