Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

3,896 posts in this topic

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ne znam sad tačno koliko nacija ide ali tih 400 poena je poprilično. Mogli bi da se popnu mjesto-dva.

Trenutno su 18. na listi a 17. mesto vodi na OI, tako da je sada sve moguce:d

0

7 hours ago, nenad said:

Обзиром да је први вишебој у сезони и није лоше, али и нису неке баш луде бројке. Мада сваки пут кад имаш неки ПБ контам и да не може да се рећи да је неуспешно.

Ovo je fenomenalan rezultat za njega, cak i on istice da zna da je mogao bolje u nekim disc. i sam istice da je u fenomenalnoj formi, uporedi samo desetoboj koji je bio negde u avgustu kada je jedva sakupio 5800 sa ovim:p

0

1 hour ago, ChandlerMne said:

Na kupu u Peruu Ciganović osvojio 3 mjesto. Pobijedio Jereba u meču za treće mjesto. Odličan rezultat,

Odlican rezultat za njega, posto sam mislio da on dalje od drugog kola nigde ne moze, njemu fali oko 200 bodova za kvotu ali posto je on u pitanju i to je mnogo..:p

Edited by Jesse_Pinkman)
0

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Trenutno su 18. na listi a 17. mesto vodi na OI, tako da je sada sve moguce:d

To je odlično. Vremena ima. Ako povežu par dobrih nastupa... Zaista bi bilo dobro da po prvi put imamo MB kad nam već u drumu ne ide.

0

Odlican rezultat za njega, posto sam mislio da on dalje od drugog kola nigde ne moze, njemu fali oko 200 bodova za kvotu ali posto je on u pitanju i to je mnogo..:p

Ne znam tačno kad se završavaju kvalifikacije, moguće u aprilu ili maju a do tada će biti dosta turnira, što GP i GS, svjetskih kupova. Ako može da dobije Jereba koji je odličan borac može i neke druge iz top 30. A to je i najvažnije što smo uvidjeli sa ovog kupa.

0

On i ne mora da juri direktnu kvotu posto ce uzeti kontinetalnu. ;)

0

19 minutes ago, ChandlerMne said:

To je odlično. Vremena ima. Ako povežu par dobrih nastupa... Zaista bi bilo dobro da po prvi put imamo MB kad nam već u drumu ne ide.

Da bilo bi bas dobro, malo im fali a i pokazale su sada na pocetku sezone da mogu dosta:fingers:

0

Just now, dareza said:

On i ne mora da juri direktnu kvotu posto ce uzeti kontinetalnu. ;)

Pa ne mora ali ako se Jovana probudi i dodje do kont. kvote i njoj malo fali ali bas je krenula lose

0

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Da bilo bi bas dobro, malo im fali a i pokazale su sada na pocetku sezone da mogu dosta:fingers:

:yes

Jel ovo takmičenje u Brazilu bilo jako?

0

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa ne mora ali ako se Jovana probudi i dodje do kont. kvote i njoj malo fali ali bas je krenula lose

Nikako da uđe u formu, sada je imala lak put do medalje.

0

Just now, ChandlerMne said:

:yes

Jel ovo takmičenje u Brazilu bilo jako?

Pobedila je Poljakinja Maja,koja ima milion medalja sa SP i olimpijsku medalju iz Pekinga.  Ovo je Jovanin status sa fb:

Piiuuhhhh...ok. I have to admit this was epic! Last 5 weeks I was racing 2 c1 races day by day and 4 stage races. People said to me how I am crazy but I think you are already crazy enough by doing this sport. Brasil was just ok for me, short races are not something that I like and I'm good in but I was every day progressing and finished on solid 5th place in GC and taking home 110points! Looking forward to weekends off! ‪#‎salcano‬ ‪#‎teamserbia‬ ‪#‎roadtorio‬

0

Takodje lepa vest da konacno imamo nekog za kladivo, Stevan Veselinovic je skoro bacio giru 19.25, u kladivu ima rezultat 63m a sam je istakao da moze do novog NR:)

0

Just now, dareza said:
Just now, dareza said:

Pobedila je Poljakinja Maja,koja ima milion medalja sa SP i olimpijsku medalju iz Pekinga.  Ovo je Jovanin status sa fb:

Piiuuhhhh...ok. I have to admit this was epic! Last 5 weeks I was racing 2 c1 races day by day and 4 stage races. People said to me how I am crazy but I think you are already crazy enough by doing this sport. Brasil was just ok for me, short races are not something that I like and I'm good in but I was every day progressing and finished on solid 5th place in GC and taking home 110points! Looking forward to weekends off! ‪#‎salcano‬ ‪#‎teamserbia‬ ‪#‎roadtorio‬

Jako je takmičenje onda, nema šta, ta Poljakinja je uz Nef možda najveći kandidat za medalju u Riu.

0

Just now, ChandlerMne said:

i Francuskinju :d

0

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Nikako da uđe u formu, sada je imala lak put do medalje.

Sta je uradila, nisam video? Ma nju da krenu i ona 5. mesta bilo bi dobro, dovoljno za kont kvotu:d

0