Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

dareza    345
Just now, ChandlerMne said:

Ne znam sad tačno koliko nacija ide ali tih 400 poena je poprilično. Mogli bi da se popnu mjesto-dva.

Izvini samo je Jovana 5.mestom uzela 110 poena. Jovana je uzela 40,a Ivana 20. To je dakle 170 ukupno :d

Edited by dareza

ChandlerMne    23
1 minute ago, dareza said:

Izvini samo je Jovana 5.mestom uzela 110 poena. Jovana je uzela 40,a Ivana 20. To je dakle 170 ukupno :d

Sve to nije loše mada je i dalje pitanje da li mogu u Rio. Prošla godina je bila za baciti.

dareza    345

Sve to nije loše mada je i dalje pitanje da li mogu u Rio. Prošla godina je bila za baciti.

Sad sve od Jovane zavisi. Morace na dva svetska kupa koja su pre kraja kvalifikacija da proba da zavrsi u top 20 i da druga Jovana i Ivana uzmu jos po neki poen na slabijim trakama,pa sta bude. Bitno je da se nisu predale. Ne treba odustajati dok ima sanse.

ChandlerMne    23

U Rigu na EP u rvanju šaljemo jak tim. Svi najbolji su tu.

Efendiev, Fris, Štefanek, Maksimović, Viktor Nemeš, Petar Balo i Nemanja Pavlović. Kokurencija je žestoka.

ChandlerMne    23
Just now, dareza said:

Sad sve od Jovane zavisi. Morace na dva svetska kupa koja su pre kraja kvalifikacija da proba da zavrsi u top 20 i da druga Jovana i Ivana uzmu jos po neki poen na slabijim trakama,pa sta bude. Bitno je da se nisu predale. Ne treba odustajati dok ima sanse.

Tako je. Vidim da Jovana nije skliznula na listi onoliko koliko sam mislio. Moguće da je opet krenula uzlaznom putanjom. Na sajtu BSS nema ništa o njima ali ako nastave ovako sve je moguće.

dareza    345

U Rigu na EP u rvanju šaljemo jak tim. Svi najbolji su tu.

Efendiev, Fris, Štefanek, Maksimović, Viktor Nemeš, Petar Balo i Nemanja Pavlović. Kokurencija je žestoka.

Ja mislim da su mozda cak i trebali da propuste to. Za manje od mesec dana su kvalifikacije,za to se treba spremati,ali valjda znaju sta rade.

ChandlerMne    23
Just now, dareza said:

Ja mislim da su mozda cak i trebali da propuste to. Za manje od mesec dana su kvalifikacije,za to se treba spremati,ali valjda znaju sta rade.

Vjerovatno hoće da osjete konkurenciju. Uz izuzetak Rusa svi najbolji su tu. Jeste rizik ali čisto da vidimo šta mogu Fris i Balo.

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ne znam sad tačno koliko nacija ide ali tih 400 poena je poprilično. Mogli bi da se popnu mjesto-dva.

Trenutno su 18. na listi a 17. mesto vodi na OI, tako da je sada sve moguce:d

7 hours ago, nenad said:

Обзиром да је први вишебој у сезони и није лоше, али и нису неке баш луде бројке. Мада сваки пут кад имаш неки ПБ контам и да не може да се рећи да је неуспешно.

Ovo je fenomenalan rezultat za njega, cak i on istice da zna da je mogao bolje u nekim disc. i sam istice da je u fenomenalnoj formi, uporedi samo desetoboj koji je bio negde u avgustu kada je jedva sakupio 5800 sa ovim:p

1 hour ago, ChandlerMne said:

Na kupu u Peruu Ciganović osvojio 3 mjesto. Pobijedio Jereba u meču za treće mjesto. Odličan rezultat,

Odlican rezultat za njega, posto sam mislio da on dalje od drugog kola nigde ne moze, njemu fali oko 200 bodova za kvotu ali posto je on u pitanju i to je mnogo..:p

Edited by Jesse_Pinkman)