website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

a jel? :d

 

ja sam sad videla na spisku, i ucinilo mi se da je ranije igrao za CG :d

igrao je za CG do 2013, tacnije do Univerizijade i tad je rekao da vise nece za CG nego za Srbiju. Morao je mislim da pauzira do 2015. I bio je sa reprezentacijom na pripremamam i igrao mislim neke prijateljske. Mozda cak i neke meceve u SL. Procitaj tekst i videces da ga ne navode kao debitanta :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

igrao je za CG do 2013, tacnije do Univerizijade i tad je rekao da vise nece za CG nego za Srbiju. Morao je mislim da pauzira do 2015. I bio je sa reprezentacijom na pripremamam i igrao mislim neke prijateljske. Mozda cak i neke meceve u SL. Procitaj tekst i videces da ga ne navode kao debitanta :d

aha, vidim :d

Link to comment
Share on other sites

Sada citam intervju Strahinje Jovancevica koji kaze da su odlicni uslovi za pripremu u atletskoj dvorani, ne razumem zasto se bacaju pare za egzoticne destinacije kada ovde imaju sve:facepalm:Takodje ne razumem zasto KG nije dobio atletsku dvoranu ili pak KS nego Cuprija:wacko: 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sada citam intervju Strahinje Jovancevica koji kaze da su odlicni uslovi za pripremu u atletskoj dvorani, ne razumem zasto se bacaju pare za egzoticne destinacije kada ovde imaju sve:facepalm:Takodje ne razumem zasto KG nije dobio atletsku dvoranu ili pak KS nego Cuprija:wacko: 

 

zato sto je Cuprija bila i bice grad atletike :) I apsolutno zasuzuju sve najbolje uslove za atletiku. 

 

A i geografsko podrucje je vrlo dobro. Tacno izmedju Nisa i Beograda. Kragujevac je vrlo blizu.

 

I da, kad neki drug grad bude imao tri takmicara sa ep medaljama onda moze diskusija. ovako nema potrebe :p

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

a i da normalno da idu u toplije krajeve da treniraju preko zime. Svima je cilj letnja sezona i naravno da ce se bolje spremiti na otvorenom nego u dvorani za to. U dvorani se mozes spremati za skok u dalje i bacanje kugle mozda. Ali za trkacke discipline vrlo tesko :)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dareza said:

 

zato sto je Cuprija bila i bice grad atletike :) I apsolutno zasuzuju sve najbolje uslove za atletiku. 

 

A i geografsko podrucje je vrlo dobro. Tacno izmedju Nisa i Beograda. Kragujevac je vrlo blizu.

 

I da, kad neki drug grad bude imao tri takmicara sa ep medaljama onda moze diskusija. ovako nema potrebe :p

 

 

Po meni je bolja opcija KG a i kako sam procitao bila je obecana Kgu aliii...:(http://ritamgrada.rs/kragujevac/vesti/atletsku-dvoranu-obecanu-kragujevcu-dobija-cuprija-video/

Jel mi kao domacini imamo pravo da ucestvujemo u svim disciplinama bez obzira na normu? Cudi me da nismo uzeli i zensku stafetu

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Po meni je bolja opcija KG a i kako sam procitao bila je obecana Kgu aliii...:(http://ritamgrada.rs/kragujevac/vesti/atletsku-dvoranu-obecanu-kragujevcu-dobija-cuprija-video/

Jel mi kao domacini imamo pravo da ucestvujemo u svim disciplinama bez obzira na normu? Cudi me da nismo uzeli i zensku stafetu

 

naravno da nemamo :d mislim da 11 takmicara ima normu + ovo za stafetu :d A za zensku mislim da nam ne treba. zavrsili bi ubedljivo medju poslednjima. Mislim i muska stefeta ne moze nista da uradi, ali nece doziveti debakl :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Kg ima dovoljno infrastukture. Cuprija skoro i da nema. Jedna solidna hala i dva fudbalska stadiona. na jednom od njih ima atletska staza i to je to. Pre dve godine je otvoren i 50m bazen i sad jos hala ihi :d Mozda i bude neki olimpijac za 2024 :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...