website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, dareza said:

Inace EP u rvanju je u Beogradu 2017 :d Hvala Lalovicu opet :lol: Da li ja to cujem bice neki Rus za FS? :p:lol:

 

Šta bismo mi bez Lalovića? :d Bogata sportska godina u Srbiji sledeće godine, počeću da štekam samo za to, valjalo bi :d Na atletsko EP idem sigurno, ni sneg me neće zaustaviti :d 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa trebalo bi malo da rade na FS i zenskom rvanju, makar ako nemamo takmicare neka uvoze:d A Efendiev?

 

Mogli bismo preko bugarske linije da dobijemo neke rvače, što da ne... :whistle:

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Майкл said:

Priča se da će Adžić preuzite našu reprezentaciju :hearts::yikes:

Ja se nadam da Adzic moze nesto da promeni, jeste da je lose vodio ekipu CG na OI ali ipak se kvalifikovao!!! Gori od one budale ja mislim da ne moze da bude:lol: Ja se nadam da cemo konacno da gledamo Andreu, Katarinu, Sanju i Draganu ponovo u timu:fingers: Sad se ceka i selektor rukometasa!!!

Link to comment
Share on other sites

On 29.8.2016. at 16:58, Майкл said:

 

:clap: 

 

Super ide i odbojkašicama na U19 EP, obzirom da većina ima 16-17 godina :d Verovatno neće ući u borbu za medalje zbog neravnopranih grupa, ali šta da se radi... :( 

 

Ipak hoce. :yes Sad mislim da mogu Tursku da dobiju. Videcemo,ali opet i bronza bi bila odlican uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...