website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Майкл said:

 

Bravo za njih :clap: Lepo je videti kada neki savez 'izgine' za svoj sport, a onda su tu Veslački i Rukometni savez :lol: 

Zaboravio si Plivački savez... :d

Link to comment
Share on other sites

Jelena Milovanovic: Mislim da cu sada staviti tacku. Jako sam umorna i ne znam koliko moje telo moze da izdrzi celu godinu. Videcemo mozda se i sledeceg leta pojavim, ali ima dosta talentovanih devojaka koje mogu da obuku dres sa brojem 9. Ajde da ne kazem tacka, stavicu sada zarez.

 

:cry::cry:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

On 24.8.2016. at 01:08, Майкл said:

 

Ako ćemo iskreno, ako sledeće godine osvoji EP, sumnjam da će u Tokiju braniti zlato... Pogotovo jer je Lalović najavio nove promene u UWW/FILA, što bi značilo novu promenu u kategorijama - najverovatnije.

Valjda je zaista rekao da ide ka Tokiu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Totalni haos. Ni mlađe kategorije ništa ne valjaju pa šta očekivati...

Mada su muški juniori bili lizu polufinala EP.

 

Juniori su dosta dobri, verovatno bi pobedili seniore :lol: Pobedili su Island, pa očekivano izgubili od Hrvatske i Nemačke. Nije loše :) 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Майкл said:

 

Juniori su dosta dobri, verovatno bi pobedili seniore :lol: Pobedili su Island, pa očekivano izgubili od Hrvatske i Nemačke. Nije loše :) 

Istina. ;) Hrvati su svakako iznad nas. Koliko me sjećanje služi, u poslednjih par godina ovo je najbolja igra a možda i plasman.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Istina. ;) Hrvati su svakako iznad nas. Koliko me sjećanje služi, u poslednjih par godina ovo je najbolja igra a možda i plasman.

i juniori i kadeti su igraju u 1/4 na sp 2013 i bili u top 8 na kraju (seniori to mogu da sanjaju). ali sta nam vredi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...