Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

4,195 posts in this topic

16 minutes ago, DaniSRB said:

pa gde je drugi nestao? :d

Ako malo bolje zagledas videces da ima dva bazena na slici ako je ovo i slika iz Banje:lol:

0

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Ako malo bolje zagledas videces da ima dva bazena na slici ako je ovo i slika iz Banje:lol:

haha :d

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=275504 evo i ovde ima nesto

sta jos u Vrnjackoj banji ima od sportske infrastrukture

0

1 minute ago, DaniSRB said:

haha :d

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=275504 evo i ovde ima nesto

sta jos u Vrnjackoj banji ima od sportske infrastrukture

Banja ima Halu sportova, olimpijski bazen, 2 fudbalska stadiona nista specijalno, nekoliko hotelskih bazena zatvorenih medju kojima hotel "Breza" ima bazen 25m gde preko zime obicno i treniraju plivacki i vaterpolo klub!! Nemamo losu infrastrukturu ali su klubovi slabi

0

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Banja ima Halu sportova, olimpijski bazen, 2 fudbalska stadiona nista specijalno, nekoliko hotelskih bazena zatvorenih medju kojima hotel "Breza" ima bazen 25m gde preko zime obicno i treniraju plivacki i vaterpolo klub!! Nemamo losu infrastrukturu ali su klubovi slabi

bas dosta bazena za standard gradova u Srbiji :d

0

1 minute ago, DaniSRB said:

bas dosta bazena za standard gradova u Srbiji :d

A vidis da hoce jos jedan da postave za neplivace:lol: Ja mislim da imamo vise bazena nego BG! Mada vecina ovih Hotela je zatvoreno prosle godine tako da na kraju racunaj samo olimpijski bazen:thumbup:

0

On 8.1.2017. at 15:19, DaniSRB said:

to je sve individualno, ona je 90. godiste, a mi nemamo nijednu drugu skijasicu

Hteo sam da prikažem koliko zaostajemo za njima što se sistema tiče ;) 

0

Ziki novi selektor reprezentacije Srbije :d

0

Nevena je stavila na Instagram da ruka nije slomljena. :) Dobro je, ali deluje prilično natečeno... Valjda će sve biti u redu.

0

I opet sve te silne nase "teniske nade" popadase ko kruske na startu kvalifikcija za AO

0

Kakva pobeda zvezde:bowdown: Nisam bio pristalica Radonjica prosle sezone ali sad, sve pohvale, konacno je neko i od Kuzmica napravio igraca:yes Takodje, jesam zvezdas ali moram da pohvalim Dzikica, stvarno vraca Partizan gde mu je i mesto!! 

0

8 hours ago, NikolaB said:

I opet sve te silne nase "teniske nade" popadase ko kruske na startu kvalifikcija za AO

Plakacmo mi za rezultatima kakve su imale Ana i Jelena :d Kako god da su igrale poslednjih godina to sto su njih dve uradile je neverovatno. 

0

http://www.zurnal.rs/miks/ostali-sportovi/43776/karakasevic-igra-na-sp-i-porucuje-rivalima-u-srbiji-izvolite-pobedite-me-ovakvog-kakav-sam-pa-zasluzite-mesto-u-reprezentaciji

Lepo receno, Karakasevic bez obzira na godine je nas najbolji stonoteniser, sto je tuzno ali bitno je da bar imamo neke pomake u zenskoj konkurenciji!

U atletici je pao i prvi drzavni rekord ove godine, Milan Ristic 6,74s na 60m, ja se nadam da ce ova godina biti bolja sto se atletike tice, najvise ocekujem od mladjih talenata!:fingers:

0

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

http://www.zurnal.rs/miks/ostali-sportovi/43776/karakasevic-igra-na-sp-i-porucuje-rivalima-u-srbiji-izvolite-pobedite-me-ovakvog-kakav-sam-pa-zasluzite-mesto-u-reprezentaciji

Lepo receno, Karakasevic bez obzira na godine je nas najbolji stonoteniser, sto je tuzno ali bitno je da bar imamo neke pomake u zenskoj konkurenciji!

U atletici je pao i prvi drzavni rekord ove godine, Milan Ristic 6,74s na 60m, ja se nadam da ce ova godina biti bolja sto se atletike tice, najvise ocekujem od mladjih talenata!:fingers:

Ne vidim ko sem Bibica i mozda Grujic moze da uradi nesto znacajnije. Nazalost svi koji su na ejofu 2015 bili dobri su bili vrlo losi u 2016.

0