Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

4,204 posts in this topic

1 minute ago, DaniSRB said:

a jel? :d

ja sam sad videla na spisku, i ucinilo mi se da je ranije igrao za CG :d

igrao je za CG do 2013, tacnije do Univerizijade i tad je rekao da vise nece za CG nego za Srbiju. Morao je mislim da pauzira do 2015. I bio je sa reprezentacijom na pripremamam i igrao mislim neke prijateljske. Mozda cak i neke meceve u SL. Procitaj tekst i videces da ga ne navode kao debitanta :d

0

2 minutes ago, dareza said:

igrao je za CG do 2013, tacnije do Univerizijade i tad je rekao da vise nece za CG nego za Srbiju. Morao je mislim da pauzira do 2015. I bio je sa reprezentacijom na pripremamam i igrao mislim neke prijateljske. Mozda cak i neke meceve u SL. Procitaj tekst i videces da ga ne navode kao debitanta :d

aha, vidim :d

0

Sada citam intervju Strahinje Jovancevica koji kaze da su odlicni uslovi za pripremu u atletskoj dvorani, ne razumem zasto se bacaju pare za egzoticne destinacije kada ovde imaju sve:facepalm:Takodje ne razumem zasto KG nije dobio atletsku dvoranu ili pak KS nego Cuprija:wacko: 

0

Posted (edited)

40 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sada citam intervju Strahinje Jovancevica koji kaze da su odlicni uslovi za pripremu u atletskoj dvorani, ne razumem zasto se bacaju pare za egzoticne destinacije kada ovde imaju sve:facepalm:Takodje ne razumem zasto KG nije dobio atletsku dvoranu ili pak KS nego Cuprija:wacko: 

zato sto je Cuprija bila i bice grad atletike :) I apsolutno zasuzuju sve najbolje uslove za atletiku. 

A i geografsko podrucje je vrlo dobro. Tacno izmedju Nisa i Beograda. Kragujevac je vrlo blizu.

I da, kad neki drug grad bude imao tri takmicara sa ep medaljama onda moze diskusija. ovako nema potrebe :p

Edited by dareza
0

a i da normalno da idu u toplije krajeve da treniraju preko zime. Svima je cilj letnja sezona i naravno da ce se bolje spremiti na otvorenom nego u dvorani za to. U dvorani se mozes spremati za skok u dalje i bacanje kugle mozda. Ali za trkacke discipline vrlo tesko :)

0

Posted (edited)

Kapiram da ce Bekric ucestovati u stafeti :d

Edited by dareza
1

Posted (edited)

27 minutes ago, dareza said:

zato sto je Cuprija bila i bice grad atletike :) I apsolutno zasuzuju sve najbolje uslove za atletiku. 

A i geografsko podrucje je vrlo dobro. Tacno izmedju Nisa i Beograda. Kragujevac je vrlo blizu.

I da, kad neki drug grad bude imao tri takmicara sa ep medaljama onda moze diskusija. ovako nema potrebe :p

Po meni je bolja opcija KG a i kako sam procitao bila je obecana Kgu aliii...:(http://ritamgrada.rs/kragujevac/vesti/atletsku-dvoranu-obecanu-kragujevcu-dobija-cuprija-video/

Jel mi kao domacini imamo pravo da ucestvujemo u svim disciplinama bez obzira na normu? Cudi me da nismo uzeli i zensku stafetu

Edited by Jesse_Pinkman)
0

Posted (edited)

29 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Po meni je bolja opcija KG a i kako sam procitao bila je obecana Kgu aliii...:(http://ritamgrada.rs/kragujevac/vesti/atletsku-dvoranu-obecanu-kragujevcu-dobija-cuprija-video/

Jel mi kao domacini imamo pravo da ucestvujemo u svim disciplinama bez obzira na normu? Cudi me da nismo uzeli i zensku stafetu

naravno da nemamo :d mislim da 11 takmicara ima normu + ovo za stafetu :d A za zensku mislim da nam ne treba. zavrsili bi ubedljivo medju poslednjima. Mislim i muska stefeta ne moze nista da uradi, ali nece doziveti debakl :d

Edited by dareza
0

Kg ima dovoljno infrastukture. Cuprija skoro i da nema. Jedna solidna hala i dva fudbalska stadiona. na jednom od njih ima atletska staza i to je to. Pre dve godine je otvoren i 50m bazen i sad jos hala ihi :d Mozda i bude neki olimpijac za 2024 :d

0

Posted (edited)

19 minutes ago, dareza said:

Kg ima dovoljno infrastukture. Cuprija skoro i da nema. Jedna solidna hala i dva fudbalska stadiona. na jednom od njih ima atletska staza i to je to. Pre dve godine je otvoren i 50m bazen i sad jos hala ihi :d Mozda i bude neki olimpijac za 2024 :d

Dva fudbalska stadiona, gde ih iskopa:d Jedino ako racunas seoske ahah, Kg koliko znam ima samo "Cika Dacu" sa atletskom stazom:d Bazen je otvoren, bio sam na otvaranju i fenomenalno je uradjen ali da poredis infrastrukturu Kga i Cuprije mislim da je smesno, ok Cuprija je dala vise vrhunskih atleticara ali Kg kao jedan od vecis gradova u Srbija i zasluzuje da ima vrhunsku sportsku infrastrukturu;) 

*Sad sam se setio da ima stadion kod groblja, malo bolji od seoskog:d

Edited by Jesse_Pinkman)
0

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Dva fudbalska stadiona, gde ih iskopa:d Jedino ako racunas seoske ahah, Kg koliko znam ima samo "Cika Dacu" sa atletskom stazom:d Bazen je otvoren, bio sam na otvaranju i fenomenalno je uradjen ali da poredis infrastrukturu Kga i Cuprije mislim da je smesno, ok Cuprija je dala vise vrhunskih atleticara ali Kg kao jedan od vecis gradova u Srbija i zasluzuje da ima vrhunsku sportsku infrastrukturu;) 

*Sad sam se setio da ima stadion kod groblja, malo bolji od seoskog:d

Dva fudbalska stadiona ima :d Ma kod kakvog groblja sad? :d

Jedan je veliki gde ima atletska staza. A drugi je samo za fudbal i taj je bas pored bazena :d

0

Just now, dareza said:

Dva fudbalska stadiona ima :d Ma kod kakvog groblja sad? :d

Jedan je veliki gde ima atletska staza. A drugi je samo za fudbal i taj je bas pored bazena :d

Hahah jel si bio kad u Kgu:d "Cika Daca" je pored bazena i otvorenog i zatvorenog a ovaj drugi koji je samo za fudbal i nista vise je na drugom kraju kod jezera i gradskog groblja hehe!! 

0

Posted (edited)

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah jel si bio kad u Kgu:d "Cika Daca" je pored bazena i otvorenog i zatvorenog a ovaj drugi koji je samo za fudbal i nista vise je na drugom kraju kod jezera i gradskog groblja hehe!! 

hahaha pa ti pricas za Kragujevac :d A ja pisem za Cupriju :d  

Edited by dareza
0

Just now, dareza said:

hahaha pa ti pricas za Kragujevac hahaha :d A ja pise za Cupriju :d  

Hahaha pa ti rece Kg ima solidnu sportsku infrastrukturu, pa sve sto ima Kg ima i Cuprija, jedino fali zatvoreni bazen:p

0

4 hours ago, dareza said:

Ćuprija je bila jedan od centara atletike i u ondašnjoj Jugoslaviji.

0