Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

3,746 posts in this topic

7 hours ago, DaniSRB said:

ne treba se uzbudjivati oko ZOI previse......kad nemamo nikakvu konkretnu strategiju i bolje je da ne trose pare na gluposti :d

Pogledaj Nevenu koliko je procvetala nakon samo jednih off-season priprema u Sloveniji :d 

0

11 hours ago, Майкл said:

Pogledaj Nevenu koliko je procvetala nakon samo jednih off-season priprema u Sloveniji :d 

to je sve individualno, ona je 90. godiste, a mi nemamo nijednu drugu skijasicu

0

Sta se nervirate oko zimskih sportova, mi nikada necemo imati nekog sportistu koji konkurise za medalju na vecim takmicenjima to je ocigledno:d Po meni je bitnije da se ulaze u ostale sportove u kojima mozemo nesto da uradimo.. Ionako svi koji prate ovde zimske sportove navijaju za Slovence:d

0

51 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sta se nervirate oko zimskih sportova, mi nikada necemo imati nekog sportistu koji konkurise za medalju na vecim takmicenjima to je ocigledno:d Po meni je bitnije da se ulaze u ostale sportove u kojima mozemo nesto da uradimo.. Ionako svi koji prate ovde zimske sportove navijaju za Slovence:d

Uvijek se može uraditi nešto, ovdje samo treba ulaganja. :yes

0

Ja sam tuzan zbog losih rezultat u zimskim sportovima. Nema boljeg zimskog sporta od alpskog skijanja. Jos malo nedostaje da mi to postane najomiljeni sport. Trenutno je odmah iza kosarke i dzudoa. Ocekuje se proboj na prvo mesto :lol:

0

meni je to jedan od najdosadnijih zimskih sportova :d

0

Ja obožavam sve zimske sportove, svi su superzanimljivi za praćenje. A realno, imamo više uslova za dobre rezultate u njima nego recimo u plivanju ili nekim ljetnjim sportovima.

0

Just now, DaniSRB said:

meni je to jedan od najdosadnijih zimskih sportova :d

ne znam kako. Ja se zalepim uz tv kad pocne skijanje i ne pomeram se dok se sve ne zavrsi :d od 30 trka desi se da dve budu dosadne. 

0

1 minute ago, ChandlerMne said:

Ja obožavam sve zimske sportove, svi su superzanimljivi za praćenje. A realno, imamo više uslova za dobre rezultate u njima nego recimo u plivanju ili nekim ljetnjim sportovima.

ali nemamo nikakvu tradiciju

sto se u SR Srbiji i SR Crnoj Gori nikad nista nije radilo povodom ovog pitanja je druga price, nije ya ovaj forum :d

jedino gde ima neke istorije zimskih sportova je Jahorina

0

Just now, dareza said:

ne znam kako. Ja se zalepim uz tv kad pocne skijanje i ne pomeram se dok se sve ne zavrsi :d od 30 trka desi se da dve budu dosadne. 

ja vise volim biatlon, klizanje (brzo, kratke staze), sprint u skijaskom trcanju, snoubord i slobodno skijanje i tako :d

0

2 minutes ago, DaniSRB said:

ali nemamo nikakvu tradiciju

sto se u SR Srbiji i SR Crnoj Gori nikad nista nije radilo povodom ovog pitanja je druga price, nije ya ovaj forum :d

jedino gde ima neke istorije zimskih sportova je Jahorina

Slažem se ali se recimo krois kantri može trenirati bilo kad, bilo gdje. Ni za biatlon ne trebaju posebni uslovi. Mi jedino nemamo uslove za ski skokve i za nordijsku kombinaciju.

0

Just now, ChandlerMne said:

Slažem se ali se recimo krois kantri može trenirati bilo kad, bilo gdje. Ni za biatlon ne trebaju posebni uslovi. Mi jedino nemamo uslove za ski skokve i za nordijsku kombinaciju.

Nemamo ni trenere, ni dovoljnu zainterseovanost.....ako trenira po 10-tak dece tesko je pronaci talenat iz tako malog broja.....zimski sportovi treba da se popularizuju prvo

ni 5% ljudi u Srbiji ne zna da nabroji zimske olimpijske sportove

0

vaterpolista Nemanja Vico iz Kotora (centar) igrace od sada za Srbiju

0

6 minutes ago, DaniSRB said:

vaterpolista Nemanja Vico iz Kotora (centar) igrace od sada za Srbiju

pa ja koliko znam on je vec debitovao :d

0

Just now, dareza said:

pa ja koliko znam on je vec debitovao :d

a jel? :d

ja sam sad videla na spisku, i ucinilo mi se da je ranije igrao za CG :d