website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, Aleksandar Marjanovic said:

Vasic, Bedjik treci u kvalifikacionoj grupu na SP. Moraju u repezas da bi se izborili za polufinale. Zaostali su citavih 15 sekundi sa bracom Sinkovic. Koji su se inace prekomandovali iz dubl skula.

 

Masine su. Ko kod moze nek pogleda dokumentarni film 10 jakih, o trenerskom i naucnom radu sa njima, i kako su dosli do zlata u Riu. Sa njima rade posvecenici, slicno kao nas Jovic sa tekvondistima.

 

Da ne bude da mracim, ali ako zelimo medalju na OI u veslanju treba razmisljati na drugaciji nacin. Ako zelimo kao do sada samo EP, moze i ovako.

 

Ma kakva medalja u veslanju na OI :lol: Dokle god je tu Ilić nema budućnosti...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Aleksandar Marjanovic said:

Vasic, Bedjik treci u kvalifikacionoj grupu na SP. Moraju u repezas da bi se izborili za polufinale. Zaostali su citavih 15 sekundi sa bracom Sinkovic. Koji su se inace prekomandovali iz dubl skula.

 

Masine su. Ko kod moze nek pogleda dokumentarni film 10 jakih, o trenerskom i naucnom radu sa njima, i kako su dosli do zlata u Riu. Sa njima rade posvecenici, slicno kao nas Jovic sa tekvondistima.

 

Da ne bude da mracim, ali ako zelimo medalju na OI u veslanju treba razmisljati na drugaciji nacin. Ako zelimo kao do sada samo EP, moze i ovako.

Kakva medalja, ja samo zelim da se ne blamiraju opet sa prevrtanjem camca kao u Riju:lol: Ilic unistava sve iako imamo potencijala!!! Ne razumem samo kako i pored losih rezultata je i dalje tu!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Kakva medalja, ja samo zelim da se ne blamiraju opet sa prevrtanjem camca kao u Riju:lol: Ilic unistava sve iako imamo potencijala!!! Ne razumem samo kako i pored losih rezultata je i dalje tu!!

 

Ne uništava baš, jednostavno takmičari stagniraju pod njim.

 

Ne sporim ja da je on dobar trener, da je podigao srpsko veslanje (verujem da to svi znamo), ali trenutno ga je pregazilo vreme i mora sa time da se pomiri :d 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Майкл said:

 

Ne uništava baš, jednostavno takmičari stagniraju pod njim.

 

Ne sporim ja da je on dobar trener, da je podigao srpsko veslanje (verujem da to svi znamo), ali trenutno ga je pregazilo vreme i mora sa time da se pomiri :d 

Ne sporim ni ja ali da neko od treceg mesta na svetu dodje do toga da ne moze da izvesla trku to je pod znakom pitanja!! Imamo par dobrih veslaca, steta bi bilo ne napraviti jedan ili 2 dobra camca i biti u konkurenciji za medalju!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

 

Ne uništava baš, jednostavno takmičari stagniraju pod njim.

 

Ne sporim ja da je on dobar trener, da je podigao srpsko veslanje (verujem da to svi znamo), ali trenutno ga je pregazilo vreme i mora sa time da se pomiri :d 

Ne znam bas jel podigao,makar kod seniora nisu bolji nego u periodu 1998-2004. Unistava sta god takne,bukvalno. Sinkovici su ocit primjer kako se radi

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DaniSRB said:

mozda nasi takmicari i nisu dobri kao sto mi mislimo, ali ni to ne mozemo da znamo kad nam je struka bar 18 godina ista :d

Vasic i Bedjik ne bi osvojili medalju na SP da nisu dobri, tako da je tu nesto drugo u pitanju!!

Mora nesto da se promeni ili cemo se i dalje zadovoljavati samo medaljama u neolimpijskim disciplinama!!:(

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Vasic i Bedjik ne bi osvojili medalju na SP da nisu dobri, tako da je tu nesto drugo u pitanju!!

Mora nesto da se promeni ili cemo se i dalje zadovoljavati samo medaljama u neolimpijskim disciplinama!!:(

mi ovo pricamo od kad forum postoji, ali nikog nije briga :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChandlerMne said:

Ne znam bas jel podigao,makar kod seniora nisu bolji nego u periodu 1998-2004. Unistava sta god takne,bukvalno. Sinkovici su ocit primjer kako se radi

 

Pa on je bio trener i tada, tako da ima neke zasluge sigurno, ali nije radio na sebi i pojela ga je konkurencija, to sam želeo reći. Valjda i godine čine svoje :d Međutim on ne priznaje to sebi i sada to ima kontra-efekte.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Майкл said:

 

Pa on je bio trener i tada, tako da ima neke zasluge sigurno, ali nije radio na sebi i pojela ga je konkurencija, to sam želeo reći. Valjda i godine čine svoje :d Međutim on ne priznaje to sebi i sada to ima kontra-efekte.

:yes

Iako jesi u pravu,cinjenica je da je Ilic najodgovorniji za katastrofalno stanje u veslanju. Predsjednici su se mijenjali,cak i treneri,jedino je on konstanta. I sta je uradio? Svi smo slozni,bas nista. Od sporta koji je imao podjednaku ako ne i vecu perspektivu od kajaka dobili smo sport u kome na OI idemo kao turisti. Komparacijom ova dva sporta imamo.uvid koliko se lose ili dobro radilo. Kajak 2008 bez takmicara a sad imamo po 10 njih i jednu medalju. Za Tokio su sanse realne i za koju vise. Veslanje sa druge strane, 2-6 takmicara,nijedan rezultat vrijedan paznje jos od dvojca iz 2000. Trening nije isti,ali makar su principi slicni. E tu dolaze do izrazaja treneri,da procijene sta ne valja a ovi nasi lutaju i to godinama. Recimo,Iva Obradovic je setala od skifa,dubl skula do dvojca i od 2008 nije bila na velikoj sceni,a talenat nije da nije imala. Sada se isto uradilo sa dvojcem. Mijenja se stroker a rezultat nikad gori. Ovolika razlika za Sinkovicima,sramota. Od njih su morali da budu znacajno bolji. Nije cak ni to problem,ima vremena do Tokia,ali sta se desilo sa timom koji je imao svjetsku medalju u Riu? Niko nije snosio odgovornost za to. Dubk skul koji je imao potencijal je rasturen. Zensko veslanje ni ne postoji. Forsiraju se nebitni SK gdje nastupi C liga pa se onda hvale medaljom. Na bilo kom jakom SK osim dvojca i to ponekad,niko ne moze ni u finale. Pred Rio smo na SP u Ozibejeu imali laki skif,totalni nonsens. Da li znaju da je to rasipanje resursa na gluposti? I tako dalje i dalje... spisak gresaka i krivica je jako dug a onaj ko to treba da rijesi cuti. Umjesto da imamo savez koji salje na OI 20+ takmicara i koji moze da cilja medalje imamo organizaciju koja je zadovoljna da nekako,na jedvite jade,posalje posadu dvije,a potom da obrazlaze neuspjehe stanjem na stazi i slicno... I nista se nece promijeniti ni sada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...