website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Майкл said:

 

Muta je dokazao trenerske sposobnosti kada je sa onakvim timom Dinamika umalo dobijao Zvezdu i Partizan :p Jaramaz je i dalje povređen, čini mi se, ili je bio pred EP.

Ma nisam mislio da Muta nema trenerske sposobnosti nego sam mislio da je on zaduzen za atmosferu u timu, Stimac da dize atmosferu pored Mute:lol:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma nisam mislio da Muta nema trenerske sposobnosti nego sam mislio da je on zaduzen za atmosferu u timu, Stimac da dize atmosferu pored Mute:lol:

 

Ništa ne može zameniti poljupce Guduri i Bogdanu nakon trojki :rofl:Šteta što Mačvan nije dobio poljupce :cry::lol: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

Ma... Kurir je ovo plasirao jer su se tviteraši zajebavali :lol: Senzacionalizam. Svi znamo da je Sale šmeker i po.

 

I to ne da se javio nego ovde izgleda kao da su prijatelji :d Gotovo, jadan Sale posle ove fotografije :lol: Sad ce tviterasi da pisu izdajica!!!!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne, ovo je bilo ono sto ona i cela nasa politicka scena zasluzuju!!

Sale kralju:bowdown:

 

Ne slažem se. Ovde nije bila u svojstvu političara već predsednika vlade tvoje zemlje, moraš je poštovati makar u tom smislu, jer je to najviša instanca izvršne vlasti. Nepoštovanjem PM ne poštuješ svoju zemlju, pogotovo jer se ovo odigralo u Turskoj. Ali, kažem, to nije bio slučaj ovde.

 

4 minutes ago, dareza said:

 

I to ne da se javio nego ovde izgleda kao da su prijatelji :d Gotovo, jadan Sale posle ove fotografije :lol: Sad ce tviterasi da pisu izdajica!!!!

 

Rastrgnuće ga :lol: Kao Mutu, Jokića i Lovernja nakon inauguracije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da igrace mnogo nervira kad ih neko pita sta bi bilo da su ovde sa najjacim timom :d Macvan kaze pa ovo jeste trenutno nas najjaci tim, boljih nema. Sto i jeste istina. Ali mi moramo da prigovorimo, takav smo narod :d I mi sto puta ovde napisali da nam nedostaju igraci :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

I ja mislim da igrace mnogo nervira kad ih neko pita sta bi bilo da su ovde sa najjacim timom :d Macvan kaze pa ovo jeste trenutno nas najjaci tim, boljih nema. Sto i jeste istina. Ali mi moramo da prigovorimo, takav smo narod :d I mi sto puta ovde napisali da nam nedostaju igraci :lol:

Pa ja ne mogu da lazem da vise volim da gledam Micica nego Teodosica!!:rolleyes:

Normalno da se ovo sve ne odnosi na Macvana, Bogdanovica..... nego na one najvise kritikovane ovde i na drugim forumima!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa ja ne mogu da lazem da vise volim da gledam Micica nego Teodosica!!:rolleyes:

Normalno da se ovo sve ne odnosi na Macvana, Bogdanovica..... nego na one najvise kritikovane ovde i na drugim forumima!!

 

Ali Teodosic nije mogao da igra i ne ma potrebe posle svakog meca da ih pitaju sta bi bilo da je Teodosic ovde. Ko zna sta bi bilo :d Mozda ne bi ni medalju uzeli. Odakle on zna sta bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...