website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, DaniSRB said:

sami smo krivi.......slovenci su ovo vise zeleli......meni je to vec i poraz od rezultata

Словенци су били за класу бољи овде. И да су Дончић и Драгић играли целу утакмицу имали би репризу финала претходног светског првенства

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikolaB said:

Словенци су били за класу бољи овде. И да су Дончић и Драгић играли целу утакмицу имали би репризу финала претходног светског првенства

to je vec sta bi bilo kad bi bilo.....imali smo sansu i jbg............ja se samo bojim da ne bude kao sa vaterpolistima i oi

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Майкл said:

 

Bravo za FIBA-u :clap: Uradili su pravu stvar - uništili celo prvenstvo :rofl: 

Sudjenje na celom prvenstvu amatersko, meni u nekim trenucima deluje da i ne znaju pravila kosarke ali ajde!! 

I dalje smatram da sa ovim timom smo napravili lep rezultat i nadam se da ce na SP biti A tim ako se plasiramo!!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikolaB said:

Словенци су били за класу бољи овде. И да су Дончић и Драгић играли целу утакмицу имали би репризу финала претходног светског првенства

 

Da baba ima... Da je Jović bio zdrav ne bi bilo ovako, ne bi se Bogdan trošio na pleju, ne bi ovo i ono, ali jbg - tako je bilo. Vratili smo se, imali egal završnicu, kako smo reagovali na to? Kuzmić je promašio dva slobodna bacanja i pre toga loše dodavanje. Ne znam... Nisu želeli dovoljno, nisu verovali.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sudjenje na celom prvenstvu amatersko, meni u nekim trenucima deluje da i ne znaju pravila kosarke ali ajde!! 

I dalje smatram da sa ovim timom smo napravili lep rezultat i nadam se da ce na SP biti A tim ako se plasiramo!!

 

Apsolutno, celo prvenstvo je bilo užasno suđenje. Bertansova izjava je objasnila.

 

Naravno da je uspeh, samo eto, uvek ostaje žal kad se ovako izgubi :) 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Майкл said:

 

Da baba ima... Da je Jović bio zdrav ne bi bilo ovako, ne bi se Bogdan trošio na pleju, ne bi ovo i ono, ali jbg - tako je bilo. Vratili smo se, imali egal završnicu, kako smo reagovali na to? Kuzmić je promašio dva slobodna bacanja i pre toga loše dodavanje. Ne znam... Nisu želeli dovoljno, nisu verovali.

Е да су играли Теодосић, Јокић...... Ја и даље мислим да је овај тим направио врхунски резултат овде

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...