website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Sale legenda, bravo:bowdown: Stici sa ovakvim timom do PF, sta god uradili dalje ja sam prezadovoljan rezultatom!!

Takodje, bravo za ceo tim pa sa Rusima sta bude!!

 

Imali smo sreće da budemo u relativno jakoj grupi, to je momcima pomoglo da podignu igru, a usput je dovelo i do limunada žreba, koji sad treba do kraja iskoristiti!

Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno najvise drago zbog Lucica i Milosavljevica. Njih dvojica su uvek imali neke probleme sa povredama kada dodju pripreme. Konacno su docekali svojih 5 minuta.

 

A secate se da sam rekao da mislim da ga Gagi nece na EP zbog losih partija na pripremnim utakmicama. Hvala mu sto me je demantovao :d stvarno mi je posle Tea omiljeni nas kosarkas.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Meni je iskreno najvise drago zbog Lucica i Milosavljevica. Njih dvojica su uvek imali neke probleme sa povredama kada dodju pripreme. Konacno su docekali svojih 5 minuta.

 

A secate se da sam rekao da mislim da ga Gagi nece na EP zbog losih partija na pripremnim utakmicama. Hvala mu sto me je demantovao :d stvarno mi je posle Tea omiljeni nas kosarkas.

 

Nisi svestan koliko sam se uplašio za Lučića nakon pada posle onog zakucavanja... Baš zbog toga što se toliko puta povređivao.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Kakav komentar ostaviti posle ovakve utakmice:bowdown::champion::hyper: Ja mislim da bi Djordjevic i sa kadetima usao u finale:lol: Znaci Danilovic nije uspeo da unisti kosarku, odlicni rezultati ove godine sem zenske seniorske reprezentacija zato se nadam da ce se na klupu vratiti Marina ili neko ko zna da vodi zensku repr!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kakav komentar ostaviti posle ovakve utakmice:bowdown::champion::hyper: Ja mislim da bi Djordjevic i sa kadetima usao u finale:lol: Znaci Danilovic nije uspeo da unisti kosarku, odlicni rezultati ove godine sem zenske seniorske reprezentacija zato se nadam da ce se na klupu vratiti Marina ili neko ko zna da vodi zensku repr!!!!

 

najjaci momenat: Micic pogadja trojku :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...