website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa sta sad on da radi. On je u odlicnim odnosima sa Nemanjom i verujem da ce se njih dvojica dogovoriti sta i kako.

pa moze on jos da bude u 90....ima jos vremena....valjda ce skontati ako Nemanja ostvari jos koji bolji rezultat od njega u 90, da mu je bolje da ode u 100kg....normalno da se savez izabrati onog sa vrednijim rezultatima

Link to comment
Share on other sites

Onaj osecaj kada radis drugu pa ne mozes da pratis uzivo meceve:cry:

Bravo za Nemanju, ja sam stvarno ocekivao da ce pre Kukolj da osvoji zlato ali Nemanja je dokazao da je -90 njegova kategorija, voleo bih da neko od novira postavi pitanje njemu i Kukolju sta ce raditi za OI!! 

Po meni najlepsi borilacki sport i imamo svetskog prvaka, kakav osecaj:champion:

Bravo i sa kosarkase, kako su igrali?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Onaj osecaj kada radis drugu pa ne mozes da pratis uzivo meceve:cry:

Bravo za Nemanju, ja sam stvarno ocekivao da ce pre Kukolj da osvoji zlato ali Nemanja je dokazao da je -90 njegova kategorija, voleo bih da neko od novira postavi pitanje njemu i Kukolju sta ce raditi za OI!! 

Po meni najlepsi borilacki sport i imamo svetskog prvaka, kakav osecaj:champion:

Bravo i sa kosarkase, kako su igrali?

ja sam malo bacila pogled

 

gubili smo u pocetku pa smo stizali, pa povedemo, pa nas oni stignu i tako

malo je i sudijski kriterijum bio po meni bzvz

 

Stimac je haos haha :d

 

jedino sto me brine sto Bogdan igra 30+ minuta, ali jbg mora da igra i jedinicu i dvojku.....ipak je Vasa rezervni plej :d

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

ja sam malo bacila pogled

 

gubili smo u pocetku pa smo stizali, pa povedemo, pa nas oni stignu i tako

malo je i sudijski kriterijum bio po meni bzvz

 

Stimac je haos haha :d

 

jedino sto me brine sto Bogdan igra 30+ minuta, ali jbg mora da igra i jedinicu i dvojku.....ipak je Vasa rezervni plej :d

Uvek kada krenemo dobro u grupi ne uzmemo medalju hehe, videcemo, mada ja svakako ne ocekujem medalju!!

Link to comment
Share on other sites

Ali da mi je neko rekao da cemo u judou imati dva 5. mesta i zlato na SP ja bih rekao ajde pali :d Nikolic i nije imala sansu za medalju, stvarno su Japanke prejake, Kukolj je mogao. Ali gotovo sad. On sigurno najvisi zali, ako nista bar ima Ep titulu pa nece sezonu zavrsiti bez medalje. A ni Rogic nije bila losa. Nadam se da ce Culum dobiti taj jedan mec posto drugi nema sanse. Ima prvog nosica :d Buncic opet nesrecan zreb u prvom kolu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

Ali da mi je neko rekao da cemo u judou imati dva 5. mesta i zlato na SP ja bih rekao ajde pali :d Nikolic i nije imala sansu za medalju, stvarno su Japanke prejake, Kukolj je mogao. Ali gotovo sad. On sigurno najvisi zali, ako nista bar ima Ep titulu pa nece sezonu zavrsiti bez medalje. A ni Rogic nije bila losa. Nadam se da ce Culum dobiti taj jedan mec posto drugi nema sanse. Ima prvog nosica :d Buncic opet nesrecan zreb u prvom kolu.

Imamo Nikolic i Majdova, Kukolja koji ce posle ovoga za OI sigurno probati -100, Rogic koja bi mozda mogla do kvote, Culum koji takodje mozda moze do kvote kao i Buncic!! 

Videcemo na evropskom juniorskom sta ce uraditi juniori a bas bih voleo da bar neko od njih proba da izbori kvotu!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...