website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Da se razumemo. Dok god Milica ili npr. Tatjana Jelaca trosi i jedan moj dinar kao poreskog obveznika imam pravo da kritikujem. Ako su sposobni da obezbede sponzore 100% za svoje programe mogu da se pokrijem i cutim. Dok god to nisu sposobni i ova drzava im daje javne novce imam pravo da kritikujem. Za mene je cilj medalja na OI, to je prioritet. Ostalo nije. Mozda nekome jeste. Nekome je mozda prioritet medalja na Svetskom kupu.Ali neka ustane i kaze to. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aleksandar Marjanovic said:

Da se razumemo. Dok god Milica ili npr. Tatjana Jelaca trosi i jedan moj dinar kao poreskog obveznika imam pravo da kritikujem. Ako su sposobni da obezbede sponzore 100% za svoje programe mogu da se pokrijem i cutim. Dok god to nisu sposobni i ova drzava im daje javne novce imam pravo da kritikujem. Za mene je cilj medalja na OI, to je prioritet. Ostalo nije. Mozda nekome jeste. Nekome je mozda prioritet medalja na Svetskom kupu.Ali neka ustane i kaze to. 

 

 

Molim te idi i komentarisi na B92 forumu jer su tamo tvoji misljenici, ovde si ocigledno zalutao!!:lol:

Ni jedan tvoj komentar do sada nije vredan citanja jer po tebi je sportista samo onaj koji osvaja medalje pa cak i da osvoji medalju jbg. nije OI tako da i dalje nije sportista!!

Takve komentare kaci na b92 ili salji savezima a nemoj nas da zamaras ovde jer ocigledno je da se niko ovde ne slaze sa tvojim misljenjem!!:coffee:

Link to comment
Share on other sites

Izvrces stvari. I nikada neces da odgovoris na argument, Zasto je Marko Tomicevic napustio K1. Jer tvojim odgovorom, ruse se tvoji argumenti.

 

Koliko znam ovo je slobodna zemlja, a ovo je slobodni forum, Namerno se nisam sakrivao pod odredjenim avatarima, nego sam sa pravim imenom i prezimenom pristupio. Ja nikada ne ucutkujem neistomisljenike.

 

Prosto zasto se Marko ne takmici u K1 iako ima kvalitet za finala. To mi odgovori.

 

Ja cu da ostavljam komentare kakve ja hocu i gde ja hocu, sigurno neces ti da mi kazes sta cu da radim.

 

Da ne bude zabune, na SP je postignut uspeh, ali imam svoje  isljenje koje sam izneo. To je moje MISLJENJE. Imam pravo na njega, kao ti na tvoje.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Aleksandar Marjanovic said:

Izvrces stvari. I nikada neces da odgovoris na argument, Zasto je Marko Tomicevic napustio K1. Jer tvojim odgovorom, ruse se tvoji argumenti.

 

Jer je tako odlučeno na nivou reprezentacije :d Prosto i jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...