website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

"Ako se to ne sviđa državnom vrhu, neka me promeni. Ako je bilo ko u državi protiv toga, moraće mene da otera. Ne priznajemo Kosovo, to je svima jasno, ali kada sportisti osvoje medalju, moraju na postolje bez obzira na to ko je još na tom istom postolju", naglasio je Maljković i naveo slučaj sa nedavne Olimpijade mladih u Đeru.

 

"Bio sam na toj olimpijadi i Đorđe Višacki mi kaže - Božo, možemo da imamo veliki problem, a to je da se takmičarka s Kosova u džudou nađe na postolju sa našom takmičarkom. Odluka Vlade Srbije je da predsedniku Međunarodnog olimpijskog komiteta napišemo pismo da ne priznajemo Kosovo. I to smo i uradili. Ali da je bio slučaj u bilo kom olimpijskom sportu da se na postolju nađu sportisti iz Srbije i sa Kosova - moj stav je bio čvrst i odlučan da budemo na postolju. Nema odlaska sa postolja. Nije se to desilo u Đeru, ali ubuduće ako se to desi - jer ja sam takav čovek i u duhu olimpizma, pravde, ideje sporta - ne sme nijedan srpski sportista da odlazi sa postolja", ukazao je Maljković i ocenio da nam MOK to nikada ne bi oprostio.

 

Nešto pametno i Boža da kaže :d 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, dareza said:

Radulja ne ide na EP. Mada kad bolje razmislim mozda i nije lose. Ispao bi Stimac a imao je vrh sezonu.

Istog smo misljenja, Raduljica je imao ocajnu sezonu ali u reprezentaciji je uvek dobar ali opet mi je drago sto ce i Stimac biti tu!! 

Nekako imam osecaj da ce Marjanovic da eksplodira na EP!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...