website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

15 hours ago, Майкл said:

“Prosto rečeno, smatram da je Ivana Španović doživela veću nepravdu od moje u Pekingu. Ovo je velika sramota i skandalozno za IAAF”,napisao je Čavić na Tviteru. 

 

:roflmao: Samo sam čekao...

Izgleda da je procitao sta sam i ja napisao ahahah!!!:lol:

Samo da Ivana ne padne posle ovoga i da im vrati za 2 godine i na OI za ovu bruku i sramotu za sport i prave sportiste!!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Izgleda da je cela U18 generacija spasila Danilovica od daljeg pljuvanja!!:lol:

Mislim da treba sada razmisljati o postavljanju Milosa za selektora seniorske reprezentacije, jer odlicno radi posao!!

 

Da, kada je protiv Slovenije nestalo struje i prokišnjavalo on nije sedeo na klupi kao što bi neki, nego išao od igračice do igračice i pričao s njima, govorio im šta da provežbaju, zaista drugačiji pristup :) 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Майкл said:

 

Da, kada je protiv Slovenije nestalo struje i prokišnjavalo on nije sedeo na klupi kao što bi neki, nego išao od igračice do igračice i pričao s njima, govorio im šta da provežbaju, zaista drugačiji pristup :) 

Cim je bio pomocni trener Marine ne moze da ne valja!!:d Ali dosta su pomogle i igracice jer je odlicna generacija, bez obzira sta uradili vcrs!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Ma vazi da ce da padne. Pa i 6.96 je dobar rez. Za Ivanu se ne brinem ja vec za ostale. Jer cemo ako ovako nastave imati max 6 atleticara u Tokiju. 

 

Gagana ne mora vise da se muci. Ali bas je briga bar putuje lol.

Ma imacemo preko 10 sigurno, racunaj i brzo hodanje i maraton hahah!! Ja se ne bih bunio i da imamo 6 takmicara ali da bar dvoje budu konkurenti za medalju a ne samo Ivana!!

Krivo mi je zbog Dudasa jer je novi NR bio tu i super je radio ove godine, nadam se da ce da nastavi ovako tj samo bez povreda!! Kao i Ristic koji nije imao srece!! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...