website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

Tijana je drugi najbolji primac po statistikama, a neznalice sa B92 je tamo pljuju

 

Zbog lošeg niza u drugom setu :d To joj je jedini black patch tokom celog GP, fenomenalna je, korisna je i u napadu i bloku. Bianku su isto pljuvali, a ona donela preokret u drugom :d Ne znaju oni ništa...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

 

Zbog lošeg niza u drugom setu :d To joj je jedini black patch tokom celog GP, fenomenalna je, korisna je i u napadu i bloku. Bianku su isto pljuvali, a ona donela preokret u drugom :d Ne znaju oni ništa...

Ne mogu ja vise taj sajt, od novinara do ''komentatora'' ne zna se ko je gori

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

Ne mogu ja vise taj sajt, od novinara do ''komentatora'' ne zna se ko je gori

 

Samo znaju da pljuju svakog ko se ne zove Novak Đoković :wacko: Kao sve igračice sem Tijane i Brankice prosek :rofl: Najgori su oni koji se kao razumeju i pišu baljezgarije kako je Zoki loš trener.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Майкл said:

 

Samo znaju da pljuju svakog ko se ne zove Novak Đoković :wacko: Kao sve igračice sem Tijane i Brankice prosek :rofl: Najgori su oni koji se kao razumeju i pišu baljezgarije kako je Zoki loš trener.

nismo ga ni mi mazili ovde haha

 

ali GP se igra vec nedeljama, pola ih nije gledalo nijedan mec i na osnovu samo ovog zakljucuju kakav je neko igrac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...