website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

27 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Gde nije dobar rezultat, uzmi u obzir da je do proslog meseca jedva skakala 6.20:d Samo bih voleo da znam sta se odjednom promenilo kod nje pa je postala ovako dobra, cisto da i ostali uzmu recept od nje!!:lol:

 

Možda je samo reč o tempiranju forme, često nepoznat pojam većini naših atletičara :d 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da je problem bio u glavi heheh kao i kod vecine njih ili u treneru, prosle godine je skakala oko 6m ahaha!!! 

 

Ma kakva glava :d Fizička sprema, bajo moj, dovoljna je povredica u pripremnom periodu i ode cela sezona u k... :d 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Ma kakva glava :d Fizička sprema, bajo moj, dovoljna je povredica u pripremnom periodu i ode cela sezona u k... :d 

Ma i glava je tu bitna, dosta losih rezultata utice i na dalji rezultat, ne znam da li si gledao juce trku Tamare na 3000m, ona se bukvalno vukla po stazi i ostvarili rezultat za 30s losiji od LR a danas na 5000 poboljsala LR i bila cetvrta!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma i glava je tu bitna, dosta losih rezultata utice i na dalji rezultat, ne znam da li si gledao juce trku Tamare na 3000m, ona se bukvalno vukla po stazi i ostvarili rezultat za 30s losiji od LR a danas na 5000 poboljsala LR i bila cetvrta!!

 

Ja sam stava da bez dobre fizičke spreme nema ni dobrog mentalnog stanja, ako znaš da nemaš snage, gubiš takmičenje pre samog početka. Ali to je naravno moj stav ;) 

Link to comment
Share on other sites

Velja bi trebao u potpunosti da se posveti disciplini 200 slobodno kao i stafetama, nadam se da nece vise da se fokusira na 400 slobodno!! 

Meni je jos uvek krivo sto nije nastavio sa 200 delfin, ne znam koja budala od trenera moze posle 6. mesta na OI u toj disciplini da ga prebaci na totalno drugu disciplinu!!:(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Velja bi trebao u potpunosti da se posveti disciplini 200 slobodno kao i stafetama, nadam se da nece vise da se fokusira na 400 slobodno!! 

Meni je jos uvek krivo sto nije nastavio sa 200 delfin, ne znam koja budala od trenera moze posle 6. mesta na OI u toj disciplini da ga prebaci na totalno drugu disciplinu!!:(

imao je problema sa ledjima posle tih OI, zato je odustao od te discipline

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...