website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, NikolaB said:

 

Добро од Барне се сад није ни очекивало да плива испод 49. Ја сам стварно имао утисак да је Ленђер жешће фејловао, признајем да на време нисам ни обратио пажњу. У сваком случају слажем се да је резултат одличан.

 

Не знам да ли је неко од вас пратио скокове у воду ових дана на Евроспорту на српском. Женска која је коментарисала је била за богу плакат, неписменијег коментатора у животу чуо нисам (а конкуренција по том питању је жестока)

 

hahahhaha jesam ja :d katastrofa.

 

Barna ima dobar licni na 100 (49.75), a u stefeti sa letecim izmenama to ide mnogo brze, bar pola s. Ja sam ocekivao da pliva oko 49.2. Imao je ono dobrih 23s do 50, ali je pao kada se vracao. Dobro nema veze, i ovako je ispalo odlicno. NR za 2s. Ako nastave da rade 2019 moze biti oko 2.14.5

Link to comment
Share on other sites

Али кад је Кинеза који је освојио сребро у торњу Чена Ајсена (Chen Aisen) најавила као Жен Шен ја сам им моментално послао мејл хаха

Link to comment
Share on other sites

Mackovic i Pivac su 4 put u nizu uzeli medalju na SP U23. Jeste da je bronza ali dobro. Prakticno bez zajednickog treniga, pripreme su im pocele 1. jula :lol: Neko se sprema pola godine pa nista :d Sad imaju jos jednu godinu u USA i obojica se vracaju kuci. Mislim da ce u M4- :d

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Mackovic i Pivac su 4 put u nizu uzeli medalju na SP U23. Jeste da je bronza ali dobro. Prakticno bez zajednickog treniga, pripreme su im pocele 1. jula :lol: Neko se sprema pola godine pa nista :d Sad imaju jos jednu godinu u USA i obojica se vracaju kuci. Mislim da ce u M4- :d

Pitanje je sa kim ali teško da mogu ugroziti naš olimpijski dvojac.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Pitanje je sa kim ali teško da mogu ugroziti naš olimpijski dvojac.

 

Pa ovaj M4- sto je sad bio 5. je izuzetno talentovan. To su takmicari od po 20 godina. Moze lepa posade da se iskombinuje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

5 mjesto je savim ok. Za Tokio su sada na vidiku M2-, M4-, M2X.

 

Mene brine Sljukic. Ja i dalje tvrdim da je on najtalentovaniji veslac koga je Srbija ikad imala, ali povrede ga unistise, ali bas :( Ima nekoliko medalja sa juniorskih ep i sp, a ima i medalju sa SP U23, kada je imao samo 19 godina. A onda povrede, i samo idu jedna za drugom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...