website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Rajoviću je danas uspjelo ono što se ne gleda često a to je da sa prve pozcije padne na 80 i neku. Imao je preko 18 minuta zaostatka. Ako mu se desi neki kvar ili pad ne shvatam zašto je uopšte nastavljao.

 

Kako se ne gleda? Rajovic je sprinter, a danas je bila brdska etapa :p Nije pao, niti je imao defekt. Vec je to sasvim normalno.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

To bi bilo super:yes Vise se radujem Dragani ali super je i Kaca da se vrati!!!

 

Pa kako bez Kaće, šuplji smo na golu trenutno :d Čolić je povređena, nadam se da će obe igrati na SP, to bi bilo super imati dva kvalitetna golmana, a tu je i Risović ako treba odmora za Kaću i Mariju. Mi realno imamo dosta dobar tim u teoriji, samo treba pokazati kvalitet na terenu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Майкл said:

 

Pa kako bez Kaće, šuplji smo na golu trenutno :d Čolić je povređena, nadam se da će obe igrati na SP, to bi bilo super imati dva kvalitetna golmana, a tu je i Risović ako treba odmora za Kaću i Mariju. Mi realno imamo dosta dobar tim u teoriji, samo treba pokazati kvalitet na terenu.

Colic je po meni super nadam se da ce se oporaviti, Risovic jednu utakmicu brani fenomenalno a sledece 2 ocaj a za Kacu ne znam u kakvoj je formi!! Realno gledano imamo stvarno dobar tim i mislim da se one vise daju nego sto je to slucaj sa rukometasima!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Colic je po meni super nadam se da ce se oporaviti, Risovic jednu utakmicu brani fenomenalno a sledece 2 ocaj a za Kacu ne znam u kakvoj je formi!! Realno gledano imamo stvarno dobar tim i mislim da se one vise daju nego sto je to slucaj sa rukometasima!!

 

Pa da, to je upitno, vraća se posle drugog porođaja, mada prvi put se uspešno vratila, nadajmo se da će i ovaj put :d Raduje me što se Andrei baš igra, tako barem odaje utisak. 

 

Samo mi nije jasno čemu pljuvanje Ljube Obradoviće što je preuzeo ŽRK Vranje na predlog Saveza :wacko:

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, dareza said:

 

Kako se ne gleda? Rajovic je sprinter, a danas je bila brdska etapa :p Nije pao, niti je imao defekt. Vec je to sasvim normalno.

Podjseti me kad je to bilo zadnji put. Pratim Điro i Tur, nešto se ne sjećam baš ovakvih ekstrema. Jeste Kitel znao da osvoji etapu i da bude na 100 i nekom mjestu ali ovi koji uzmu žutu majicu najćešće ne padaju tako nisko, bez obzira na to jesu li brdaši ili sprinteri. Makar ne ovi najbolji. Jer ne znam da li bi Uran mogao da bude među top 4 da vozi ovako kao Rajović. Moguće da griješim, pa sam raspoložen za demant. :yes

Svakako je odustao.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ChandlerMne said:

Podjseti me kad je to bilo zadnji put. Pratim Điro i Tur, nešto se ne sjećam baš ovakvih ekstrema. Jeste Kitel znao da osvoji etapu i da bude na 100 i nekom mjestu ali ovi koji uzmu žutu majicu najćešće ne padaju tako nisko, bez obzira na to jesu li brdaši ili sprinteri. Makar ne ovi najbolji. Jer ne znam da li bi Uran mogao da bude među top 4 da vozi ovako kao Rajović. Moguće da griješim, pa sam raspoložen za demant. :yes

Svakako je odustao.

 

Pa pogledaj spirtnere. Sagan npr za koga kazu da je najbolji sprinter danasnjice.

 

http://www.procyclingstats.com/rider.php?id=140797&season=2016

 

pogledaj njegove rezultate na brdsim etapama za Tura 2016. A opet osvojio zelenu majicu. Dusan je tipican spirnter i tako se i deklarise. Kao i Jelena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...