website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Druga medalja u nizu za juniorski stonoteniski zenski tim na EP. Sabina je gubila 2:0 i 9:6 u odlucujem mecu i dobila na kraju 3:2. Impresivno. Zanima se koga ce polsati na kvalifikacije za YOG. Nju ili Jokic.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Druga medalja u nizu za juniorski stonoteniski zenski tim na EP. Sabina je gubila 2:0 i 9:6 u odlucujem mecu i dobila na kraju 3:2. Impresivno. Zanima se koga ce polsati na kvalifikacije za YOG. Nju ili Jokic.

 

Nadamo se svetlijoj budućnosti, izgleda je Karakašević okupio najveća imena da pomognu Savezu. On je privremeni predsednik Skupštine Saveza.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Nadamo se svetlijoj budućnosti, izgleda je Karakašević okupio najveća imena da pomognu Savezu. On je privremeni predsednik Skupštine Saveza.

 

Tako mora. Treba tako i za neke druge saveze. Znas na sta mislim. Pocinje na V, a zavrsava se na slanje haha

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Tako mora. Treba tako i za neke druge saveze. Znas na sta mislim. Pocinje na V, a zavrsava se na slanje haha

 

:rofl: 

 

Svideo mi se njegov intervju za Žurnal, vrlo realno i korektno, parafraziram 'čak i da sada počnemo mukotrpno i krvavo da radimo pravih rezultata neće biti pre 2022.'

Link to comment
Share on other sites

Sto se SP u vaterpolu tice........meni nekako zao sto Subotic nije dobio prednost u odnosu na Rasovica, jeste da Savic voli Rasovice jos dok ih je u Zvezdi trenirao, ali par mladih igraca ce jos bar 3 godine cekati na mesto u reprezentaciji

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Майкл said:

 

A šta si očekivao? :d 

Ne znam, ocekivao sam bar bolji rezultat od Samca, Vucenovic, Paukovica i Grnovica koji stagnira vec duze vreme!!! 

Ae ovo i moze da se oprosti ali losi rezultati na EP do 23g!!:wall:

Ali me opet raduje npr rezultat Gardasevic kao i Katarine Sekulic koja je zavrsila na 8. mestu tj druga u evropi kao i 11. mesto Tihomira!!

Nadam se boljim rezultatima na EP za starije juniore!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...