website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

47 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Po meni ocekivan br medalja u kajaku, steta samo sto i Milica nije mogla do bronze!!

Sledece godine trebaju da formiraju camce i da ih ne menjaju do OI, Milica treba da ostane za k1 500 kao i Dragosavljevic za K1 200 i da se ne menja normalno k2 1000, zenski cetverac je dobar dok je muski los tu treba napraviti neke izmene, kao i zenski k2 za koji treba isprobati razne komb!!

Takodje Mijuskovic 6. bravo!!! Steta sto su su bile lose u c2!

 

Solidni rezultati ali se sada moraju napraviti posade za Tokio. I samo ih uvježbavati. Par njih su već sada jaki ali muški 4 pod hitno praviti novi.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ChandlerMne said:

Solidni rezultati ali se sada moraju napraviti posade za Tokio. I samo ih uvježbavati. Par njih su već sada jaki ali muški 4 pod hitno praviti novi.

Sada se isprobavaju razne kombinacije a sledece neka naprave camce i ne menjas ih.. Muski cetvorosed je trenutno po meni najgori kao i k1 1000!! Zenski cetvorosed moze da se proba i sa Biljom i Majom a najvise me zanima zenski k2 jer po meni on moze da bude jak jednako kao i muski k2!!

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sada se isprobavaju razne kombinacije a sledece neka naprave camce i ne menjas ih.. Muski cetvorosed je trenutno po meni najgori kao i k1 1000!! Zenski cetvorosed moze da se proba i sa Biljom i Majom a najvise me zanima zenski k2 jer po meni on moze da bude jak jednako kao i muski k2!!

Koga bi stavio u ženski k2?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Problem je što već duže niko ne iskače. Sve sami prosjek.

Znalo se da se sa nesposobnim Karadžićem ne može ništa a opet ga niko ne dira. Ako ostane na mjestu selektora slobodno možemo da se pozdravimo sa Tokiom.

Čovjek je imao skoro sve igračice iz Rija i opet nije umio da ih dovede makar do SP. Momentalni otkaz da je sreće i pameti...

ne znam sad da li je toliko bilo do njega ili do igracica, vecina ih je igrala bez ikakve odgovornosti

 

ali kod KSS se izgleda nista ne menja, ovaj Bulj je selektor vec par godina, a rezultati nikakvi i oni nista

 

Marina ce se vratiti samo ako Danilovic ode ja mislim, ne znam da li bi upalilo da je na kolenima moli :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ne znam sad da li je toliko bilo do njega ili do igracica, vecina ih je igrala bez ikakve odgovornosti

 

ali kod KSS se izgleda nista ne menja, ovaj Bulj je selektor vec par godina, a rezultati nikakvi i oni nista

 

Marina ce se vratiti samo ako Danilovic ode ja mislim, ne znam da li bi upalilo da je na kolenima vrati :d

Tako je, i one se nisu baš pretrgle.

On je zaista problem jer svaka generacija koju vodi se ili bori za opstanak ili završi oko 10 mjesta,

Teško :p

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Tradicija znači imati bazu trenera, takmičara, koji znaju šta treba da se radi. Ali je tačno, samo ih je pakleni rad doveo do vrha.

ovo nam je sve slabije, nema para i svi odlaze napolje, cak i u sklj lige nazalost :(

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Tako je, i one se nisu baš pretrgle.

On je zaista problem jer svaka generacija koju vodi se ili bori za opstanak ili završi oko 10 mjesta,

Teško :p

nama ostaje samo da se nadamo, kad mi vec ni na sta ne mozemo da uticemo :d

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ChandlerMne said:

Koga bi stavio u ženski k2?

Ja bih pravio kombinaciju sa Milicom, Nikolinom, Biljom i Majom, npr. ako su Milica i Nikolina najbolje za k2 onda Bilja i Maja neka probaju k4 i obrnuto!! Postaviti da svako moze da vesla najvise 2 camca a ne da se desi da npr. Milica vesla i u jednosedu i u k2 i k4 i na kraju nista ne uradi!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Koga bi stavio u ženski k2?

 

Milica i Nikolina, zasigurno :d 

 

Mijušković je bila sjajna danas, osim u završnici. Iskreno, ne verujem da će staviti Biljanu i Maju, prerano je, eventualno samu Biljanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...