website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

pa u nasoj drzavi je sve naruceno sta se cudis :d

 

Ali mi je drago sto u ljudi u kometarima pisu da nisu sudije izgubile nama utakmicu nego mi sami. Mozes ti da pises ovakav naslov, ali svako ko je gledao zna da nema veze sa istinom.

 

Prava istina je da se uopste nije videla zelja za pobedom. Mozda sam samo ja takav utisak stekao, ali bez imalo energije je danas bilo.

Link to comment
Share on other sites

Ako nas je samo ta greška koštala pobede, onda je i trebalo da izgubimo. :dunno: 

 

Nisu bile mentalno u meču, potpuno su se istrošile, mislim da je ovo loše odrađeno, bolje da se vezano igraju tri meča i da se nokaut kreće nakon dana pauze, ovako nema smisla. No dobro. Idemo dalje, videćemo šta će doneti budućnost.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Майкл said:

Ako nas je samo ta greška koštala pobede, onda je i trebalo da izgubimo. :dunno: 

 

Nisu bile mentalno u meču, potpuno su se istrošile, mislim da je ovo loše odrađeno, bolje da se vezano igraju tri meča i da se nokaut kreće nakon dana pauze, ovako nema smisla. No dobro. Idemo dalje, videćemo šta će doneti budućnost.

 

Sada je pitanje ko ostaje u timu a ko ide. Meni je krivo zbog SP, ali sto @DaniSRB kaze mozda CE im dobro doci ta jedna sezona bez velikog takmicenja. da se konacno telo odmori, da se lepo donesu odluke. Pa onda 2019. sta bude, ali mora bolje od ovoga.

 

Pricalo se da cemo se kandidovati za to ep, a sada nam treba vise nego ikad. Jer ako budu igrale kuci najbolje ce ostati haha

Link to comment
Share on other sites

A i Jelena misli isto :lol:

 

Možda je ovo i dobro, možda je dobro što nećemo igrati na Svetskom prvenstvu da bi se cela ekipa regenerisala i spremno dočekala naredno prvenstvo Evrope 2019, kada ćemo probati da se izborimo za Olimpijske igre", rekla je Milovanovićeva.

 

Kapiten "kraljica" naglašava jednu vrlo važnu stvar: ova ekipa će ostati na okupu.

"Ovo nije kraj ove generacije. Ja ne odustajem od ove generacije i ne želim da bilo ko odustane. Bila sam u seniorskoj reprezentaciji od svoje 17 godine, prolazila sam kroz svašta.... A devojke koje sada imam čast da vodim - nešto su najlepše što imamo. Ja sam ponosna na njih. I, ne želim da da niko digne ruke od nas, jer imaćemo mi i sledeće leto, skupićemo se opet i opet ćemo raditi. I nadam se da ćemo se dobro pripremiti za tu 2019, jer smatram da možemo da nastavimo naše uspehe", zaključila je Jelena Milovanović.

-----------------------------------------

 

Ajde sad cu i ja poceti da verujem da je mozda sve dobro ispalo. Jer sad kada bolje razmislim zamisli da su se mucile jos 1/4 + jos dva meca za plasman. Pa ko zna koliko bi se samo pogorsale povrede i mozda zauvek ugrozila karijera. Meni je danas mnogo bilo zao Sonje. Ona je jedva hodala, a na licu se videlo da oseca veliki bol. Isto i za Anu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

http://zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/49647/selektoru-karadzicu-istekao-mandat-preuzimam-punu-odgovornost

 

Dobra izjava selektora, očekivao sam da će kleti sudije i povrede, ali nije.

Ja se nadam da leti sto pre sa mesta selektora jer mu tu nije mesto, nadam se da Danilovic nece da unisti sve za sta se uhvati kao sto zna!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Da samo napomenem da su momci na poslednja dva turnira izgubili finala od ekipe "LIMAN" iz Novog Sada i ekipe "Zemun" i odigrali takodje jedan tesan mec sa ekipom "Beograd"!!!:champion:

 

Da, ali ne nekim nebitnim turnirima :d Mislim da nasi igraci nisu bili na nekom bas najboljem nivou na ovom turniru, morace da poprave malo sut iz daljine za naredne godine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...