website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Danilovic nece da ode sigurno kao sto i Maljkovic nece da ode sa mesta predsednika OKSa!!!

A Karadzic mi je trenutno iritantan isto koliko je bio i Boskovic!!:d

 

Bolje Maljković da je preuzeo ćerkin posao u reprezentaciji nego OKS :d Realno.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu treba nam +6 posto mi igramo pre meca Francuska-Grcka :d Ajde sad da ih vidimo.

 

Da li Karadzic otici pre nego sto je dosao. Da li ce reprezentativke ici na neplanirane godisnje odmore. Da li ce Radocaj ici na casove kosarke kod M. Dabovic. Da li ce neke devojke iskoristi neplanirano slobodno vreme da nauce da igraju kosarku. Itd itd.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Sve u svemu treba nam +6 posto mi igramo pre meca Francuska-Grcka :d Ajde sad da ih vidimo.

 

Da li Karadzic otici pre nego sto je dosao. Da li ce reprezentativke ici na neplanirane godisnje odmore. Da li ce Radocaj ici na casove kosarke kod M. Dabovic. Da li ce neke devojke iskoristi neplanirano slobodno vreme da nauce da igraju kosarku. Itd itd.

 

:rofl: Da li Aleksandar Stojanović hakovao Darkov profil? 

 

Tamara Radočaj igra tako otkako je pamtim u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Sve u svemu treba nam +6 posto mi igramo pre meca Francuska-Grcka :d Ajde sad da ih vidimo.

 

Da li Karadzic otici pre nego sto je dosao. Da li ce reprezentativke ici na neplanirane godisnje odmore. Da li ce Radocaj ici na casove kosarke kod M. Dabovic. Da li ce neke devojke iskoristi neplanirano slobodno vreme da nauce da igraju kosarku. Itd itd.

Milica je tata za ove plejmejkere :d

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DaniSRB said:

koje A divizije? :d

:d

Kako odavno nismo bili u sličnoj poziciji mislio sam da je ista situacija kao u hokeju.

Svakako, ovo prvenstvo treba što prije da zaboravimo. Protiv Slovenije nemamo nikave šanse. E sad, šta ćemo dalje... Mlađe selekcije su nam užas, liga takođe. Šta onda očekivati? Realno je da je period od 2013-2016 bila labudova pjesma. Posle toga slijedi otrežnjenje. Niko baš nije ovo mogao da očekuje. Niti igre niti rezultata. Košarka se ne razlikuje od ostalih sportova kada se radi o ženama. Tu su jedna ili dvije ekipe koje su stalne a ove ostale su toliko loše da medalju osvaja ona koja je najmanje loša. Pa sada imamo situaciju da jedna Slovenija može da uzme medalju ili čak i zlato a debitanti su. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Polako, kao prvo još nismo ispali, kao drugo bio je očekivan pad. Kao treće ne verujem ni da bi Marina nešto više uradila bez Sonje, Ane i Pejdž. Nemamo skoro nikakvu korist u napadu od Radočaj, Nevene, Crvendakić, o centrima i da ne pričam ako izuzmemo da je Krnjić odigrala solidno prvo poluvreme juče. Sve nam zavisi od Sonje i Jelene. Ako uspemo da se skupimo sutra i dobijemo Sloveniju sa koliko već treba da dobijemo i preguramo kako znamo i umemo osminu finala a za četvrtfinale budu spremne i potpuno fit Ana i Sonja, sve je moguće.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...