website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

29 minutes ago, Майкл said:

Ovo već liči na nešto, iako se i dalje troši dosta lopti u napadu, odbrana je na očekivanom nivou! :yes

 

a onda totalni raspad sistema. Nista sad moramo da dobijemo Sloveniju +6 ili idemo kuci :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

Okej, ko visoko leti, nisko pada :rofl: Mada, i dalje stojim iza toga da je prvo poluvreme vrlo dobro odigrano...

 

Barem smo mogli da uživamo u Sonjinoj sjajnoj partiji. :d Zamišljam rezultat bez nje...

 

ali danas bez Ane. Nikako ne mogu da budu kompletne. Bas maler sa povredama. Videcemo u ponedaljak. Sampionksa generacija pred ispitom. Ili ce nastaviti dalje ili ce biti totalni raspad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Posle ovog debakla u najavi Danilovic mora da vrati Marinu kako zna i ume ili da nadje nekog ko se razume u zensku kosarku!!!

 

 

Danilovic mora da ode. Cim je on dosao na meyso predsednika Marina otisla. Slucajnost? Ne bih rekao :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

ali danas bez Ane. Nikako ne mogu da budu kompletne. Bas maler sa povredama. Videcemo u ponedaljak. Sampionksa generacija pred ispitom. Ili ce nastaviti dalje ili ce biti totalni raspad.

 

Iako nisam fan toga, svaki napad bi trebalo da je podređen njime trima, da se ne troše previše, a da postižu poene, jer one žrtvuju svoje zdravlje i karijere igrajući (kako izgleda) unapred izgubljene utakmice... :( Ana je žrtvovala ugovor u NBA zbog ovog EP, na primer.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Iako nisam fan toga, svaki napad bi trebalo da je podređen njime trima, da se ne troše previše, a da postižu poene, jer one žrtvuju svoje zdravlje i karijere igrajući (kako izgleda) unapred izgubljene utakmice... :( Ana je žrtvovala ugovor u NBA zbog ovog EP, na primer.

 

pa i Sonja vuce svoje povrede ceo zivot i opet najbolja. Ostale malo nju da gledaju i da se uci kako se igra bez straha. Ali ja kao da sam sve ovo ocekivao. Jos zimus sam rekao Danijeli da ce ove godini biti nekoliko debakla za timske sportove. Jbg da se spustimo malo na zemlju posle Rija. Ali bas ovoliko debakl nisam ocekivao haha

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Posle ovog debakla u najavi Danilovic mora da vrati Marinu kako zna i ume ili da nadje nekog ko se razume u zensku kosarku!!!

 

 

Ili bar da se razume u modernu košarku, za početak :lol: Naše trenutno igraju hrkljuš, nešto slično što su muškarci igrali pod Mokom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Danilovic mora da ode. Cim je on dosao na meyso predsednika Marina otisla. Slucajnost? Ne bih rekao :d

Danilovic nece da ode sigurno kao sto i Maljkovic nece da ode sa mesta predsednika OKSa!!!

A Karadzic mi je trenutno iritantan isto koliko je bio i Boskovic!!:d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...