website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

" Konačnih 60:69 ne moraju da budu strašni ako "kraljice" u narednom mečevima pokažu borbenost koja ih je krasila i protiv Grčke, a koja bi morala da donese rezultatske plodove". Ovo je iz testa sa blica. Vidi se da su im sponozori. Nemoj slucajno da ih malo iskritikuju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

 

Verovatno i ona. A kad odu njih tri onda necemo moci ni na ep da se kvalifikujemo a ne da igramo OI.

mislila sam da pored Sonje i Ane jedino ona zna da igra :d

 

2013. je Milica bila taj 4. igrac, a 2015. i 2016. Page

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

oops pored Sonje i Jelene, Ana jedino zna da igra*

 

Pa i zna. Ona je dosla bez treninga na EP, a nije lose igrala danas. Ja se plasim da gledam mec protiv Francuske. Bice kao 2013. Ali ako se ponovi 2013 sa rezultatom necu se buniti haha. Ali nece nas sreca pogledati opet dovoljno smo je imali.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

Pa i zna. Ona je dosla bez treninga na EP, a nije lose igrala danas. Ja se plasim da gledam mec protiv Francuske. Bice kao 2013. Ali ako se ponovi 2013 sa rezultatom necu se buniti haha. Ali nece nas sreca pogledati opet dovoljno smo je imali.

дај Боже да ми добијемо ту шансу да играмо под притиском :d

Link to comment
Share on other sites

Očekivano veliko otrežnjenje. Ovaj poraz međutim nije očekivan. Katastrofalna igra, Sa ovom ekipom nažalost ne možemo ništa protiv Slovenije i Francuske. Pod uslovom da se ove najbolje zaista oproste slobodno možemo da se oprostimo i od A divizije. Pod hitno mora da se nešto mijenja. Ne znam kakve će kvalifikacije za Tokio da budu ali sa ovim timom slobodno nema potrebe da se brinemo jer ni u ludilu nema šanse za 2020.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...