website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

 Jovana je bila 15 danas i pala, polomila sediste i zavrsila tek medju poslednjima. Prava steta, mogao je da bude njen najbolji plasman ikad :facepalm:

 

I drago mi je da je Zorana opet u formi za 25m. Odlican rezultat. Bilo je mucno gledati kako se muci od 2013.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Na evropskom prvenstvu za juniore u veslanju svega dva čamca nastavljaju dalje. Naravno, obećanja pred sam takmičenje bjehu mnogo veća ali jelte, u veslanju se sve može.

Solidan nastup na SK u gimnastici, u Osijeku, jedno 11 mjesto što je sjajno.

Strijelci dobri, konačno i Grgić. Lazar u najužoj konkurenciji za Tokio.

 

Tamara je bila u finalu u Sloveniji, ne znam da li si video to.

Link to comment
Share on other sites

Na turniru u Kini basketa 3x3 u finalu sastace se srpske ekipe, Novi Sad protiv Zemuna:yes Ekipa Beograda je zaustavljena u CF od ekipe Novog Sada a zanimljivo je da za ekipu Sangaja koja je porazena u CF od ekipe Zemuna nastupaju trojica nasih basketasa:d

Link to comment
Share on other sites

Lepe vesti sa Kupa Beograda u atletici :d

 

Anja Lukić istrčala normu za JEP (100mH - 14.01)

Tihomir Đorđević istrčao normu za U18SP (400mH - 53.75)

Aleksa Kijanović istrčao normu za U23EP (200m - 21.21)

 

Raduje me da se konačno radi i na sprinterskim disciplinama. Ivana Ilić (2002) je istrčala 12.21 100m, što može biti obećavajući rezultat.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Майкл said:

Lepe vesti sa Kupa Beograda u atletici :d

 

Anja Lukić istrčala normu za JEP (100mH - 14.01)

Tihomir Đorđević istrčao normu za U18SP (400mH - 53.75)

Aleksa Kijanović istrčao normu za U23EP (200m - 21.21)

 

Raduje me da se konačno radi i na sprinterskim disciplinama. Ivana Ilić (2002) je istrčala 12.21 100m, što može biti obećavajući rezultat.

 

Ívana je danas trcala 200 na drzavnom za kadete i tu je uzela normu. 25.14 je trcala, sto je isto vrlo dobro. A Aleksa je trcao 100m za 10.59 pre neki dan :d Njegov rodjeni brat koji je 00 je na 0,2 od norme na 400 za U18 sp. Stvarno su poceli da rade sa sprinetrima sto je zaista dobro.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dareza said:

 

Ívana je danas trcala 200 na drzavnom za kadete i tu je uzela normu. 25.14 je trcala, sto je isto vrlo dobro. A Aleksa je trcao 100m za 10.59 pre neki dan :d Njegov rodjeni brat koji je 00 je na 0,2 od norme na 400 za U18 sp. Stvarno su poceli da rade sa sprinetrima sto je zaista dobro.

 

10.59 je jako dobro  za naše standarde :d Nadam se da je ovo samo početak dobrih rezultata :) 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Майкл said:

Lepe vesti sa Kupa Beograda u atletici :d

 

Anja Lukić istrčala normu za JEP (100mH - 14.01)

Tihomir Đorđević istrčao normu za U18SP (400mH - 53.75)

Aleksa Kijanović istrčao normu za U23EP (200m - 21.21)

 

Raduje me da se konačno radi i na sprinterskim disciplinama. Ivana Ilić (2002) je istrčala 12.21 100m, što može biti obećavajući rezultat.

Konacno krecu dobri rezultati i u atletici sto raduje, ja bih dodao ovde i rezultat Amre Terzic(ne znam da li je Amelina sestra, posto je isto iz NP) koja je bila ubedljiva na 3000m a druga na 1500m i to koji sekund sporije od Tamare Micovic, Novakovic Dimitrije je imao troskok 14,73 a skok u dalj 6.98 sto je dobar rezultat isto, 00' je godiste!!

Takodje i Katarina Sekulic posle ocajne prosle sezone se vraca polako!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Problem je sto niko od njih sa ovim rezultatima ne moze da se bori za medalje. Sem Ivane na ejofu.

Ne ejofu je jaca konkurencija, verujem da ce mnogi od njih tada doci do svojih najboljih rezultata!! Ja mislim da se niko nije nadao da ce Tamara i Katarina doci do medalje na proslom ejofu, koliko se secam nisu imale neka vremena za medalju mozda i gresim!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...