website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ma imace sigurno, samo ne znam kako ce da racunaju OI rang listu, da li ce biti fora da se za npr. OI kateg kod zena -55 racunaju bodovi i iz kateg. -50?:mumble: 

 

to sam bas danas "raspravljao" sa Dani. Nismo sigurni ni mi :d

Link to comment
Share on other sites

A mnogo mi je krivo za Zaura :( Prava steta zaista. Sve je lepo islo. Imao 8:0 protiv Turcina i bio je na nekoliko cm od 1/2 a verovatno i finala. I onda se povredio izgleda i predao mec Grku. Turcin uzeo zlato na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ce to biti kao tekvondo....da ce praviti olimpijsku rang listu i da ce takmicari sami prijavljivati za koju kategoriju hoce

 

npr za 55....verovatno poeni iz 51 i 55...............za 61.....i 61 i 55 (ako neko misli da nabaci kilazu sto je manje verovatno) i 68 ako misli da skida sto je verovatnije.........i za 68 do i preko 68

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

A mnogo mi je krivo za Zaura :( Prava steta zaista. Sve je lepo islo. Imao 8:0 protiv Turcina i bio je na nekoliko cm od 1/2 a verovatno i finala. I onda se povredio izgleda i predao mec Grku. Turcin uzeo zlato na kraju.

I meni je krivo ali bitnije je da imamo nekog za slobodni stil, ne razumem zkad su mogli da nadju onog Gruzijca za grcko-rimski stil zasto ne dovedu nekog i za slobodni stil!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlicno EP za nase karatiste, secam se da je neko rekao kada je karate uvrsten OI sport da mi nemamo neke karatiste, neka se javi taj?:p

Imamo 2 borbe za zlato Jovana i Marko i dve borbe za bronzu Slobodan i Sanja Cvrkota!!:yes

Slobodan ne znam kakve ambicije ima za OI ali uz njih bih dodao medju nase kandidate i Bojanu Mladezic za kate i Jelenu Milivojcevic koja je danas bila bas losa ali moze da bude jedna od nasih nada za OI!!

 

Nadam se da će Sanja uzeti bronzu. Znam nju i brata ceo život, retko dobra devojka koja je imala užasnih problema sa povredama, neko ko je posvećen karateu neverovatno i baš bih bio srećan da uzme medalju.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nenad said:

 

Nadam se da će Sanja uzeti bronzu. Znam nju i brata ceo život, retko dobra devojka koja je imala užasnih problema sa povredama, neko ko je posvećen karateu neverovatno i baš bih bio srećan da uzme medalju.

I ja se nadam, da joj cestitas i u nase ime ako uzme:p

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Bukvalno ni pedalj nismo odmakli u ženskom rvanju i u rvanju slobodnim stilom. Preslikana slika iz 2012. Ni jedna pobjeda sem Zaurove i svi porazi (koliko znam) tušem. Vrlo vrlo loše.

 

ocekivano.....nisu se oni bavili slobodnim stilom.......sad su malo ozbiljniji i treba krenuti sa decom da se radi.....tesko da  nesto moze sa vec formiranim rvacima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...