website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

47 minutes ago, dareza said:

Laci Djere je izuzetno popravio svoju igru kao i njegov mentor Janko :d Nadam se da ce Laci uskoro biti u top 100.

Jel je menjao on trenera, posle osvojenog onog turnira ja mislim u Zagrebu promena u igri drasticna, mislim da je favorit i protiv Viktora sada!!

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Jel je menjao on trenera, posle osvojenog onog turnira ja mislim u Zagrebu promena u igri drasticna, mislim da je favorit i protiv Viktora sada!!

 

stvarno ne znam. ali da igra bolje, igra.

Link to comment
Share on other sites

Tim za izbornu kontrolu za svetske kupove i EP koji ce se odrzati u Segedinu, Madjarska 6.5.:

 

https://www.kajaksrbija.rs/wp-content/uploads/2017/04/Списак-сениора-Сегедин-јуниори-заједнички-тренинг.pdf

 

Na spisku 6 sprintera i 8 takmicara koji veslaju 500 i 1000. Ali kapiram da ce dosta sprintra i na 500 pokusati. Ima 5 devojaka i sad pametno treba sastaviti tim da sve imaju ulogu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Cvele se hvata za slamke spasa :d

 

Golmani: Darko Arsić (Metalurg), Strahinja Milić (Vardar), Tibor Ivanišević (Skjern), Vladimir Cupara (Ademar Leon). 

Levi bekovi: Žarko Šešum (Gepingen), Petar Djordjić (Flensburg), Momir Rnić (Melsungen), Ilija Abutović (Vardar), Draško Nenadić (Fihse), Milan Jovanović (Vojvodina), Darko Stevanović (Partizan). 

Centralni bekovi: Nemanja Obradović (Metalurg), Petar Nenadić (Fihse), Dalibor Čutura (Dobrogea Konstanca), Mladen Bojinović (Tremble) :d. 

Desni bekovi: Nemanja Zelenović (Magdeburg), Miloš Orbović (Vojvodina), Marko Vujin (Kil), Aleksandar Stanojević (Vaci). 

Leva krila: Dobrivoje Marković (Zagreb), Nemanja Ilić (Tuluz), Vanja Ilić (Metalurg). 

Desna krila: Darko Djukić (Kielce), Bogdan Radivojević (Flensburg), Rajko Prodanović (Meškov Brest). 

Pivotmeni: Veljko Indjić (Sen-Marsel Vernon), Rastko Stojković (Meškov Brest), Mijajlo Marsenić (Vardar). 

 

Ilica i Stanica nije uspeo da vrati, Ilic je mozda mogao da proba jos jednom, ali Stanicu nema sta da se zameri......a neka ''pojacanja'' su wtf :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

http://www.danas.rs/ekonomija.4.html?news_id=344333&title=Potrošili+dva+miliona+evra+-+bazena+nigde

O ovome smo vec pisali ali evo da se i neki novar dotakne ove teme!!

:facepalm:

 

evo novih investicija

 

Delegacija Evropske biciklističke Federacije, predsednik David Lapartjen, generalni sekretar Enriko Dela Kaza i Marko Pročikević, generalni sekretar Balkanske asocijacije boravili su u Beogradu dva dana. Razgovarali su sa čelnicima BSS presednikom Brankom Banovićem i generalnim sekretarom Sašom Gajičićem, a bili su i gosti ministra omladine i sporta Vanje Udovičića Razlog posete je razvoj biciklizma u Srbiji, prosperitet ovog sporta, ideje i predlozi za što bolji tretman. Kao jedna od bitnih stavki o kojoj je bilo reči je i organizacija Evropskog prvenstva u Srbiji…
David Lapartjen, prvi čovek Evropske federacije i potpredsednik UCI (Svetske biciklističke federacije) istakao je:
– Prvi put sam u Beogradu i drago mi je da na licu mesta mogu da se uverim koliko ljudi u Srbiji, u vašem savezu predano radi na omasovljenju i razvoju biciklizma. I ja to podržavam. Plan je da u narednim godinama radimo na tome da organizujemo Šampionat Starog kontinenta u Srbiji. Naravno, polazna osnova pre toga bi bila izgradnja BMX staze u Beogradu kao regrutnog centra i baze odakle će se razvijati mladi vozači. Nije skupa investicija a daje veliki efekat i siguran sam da bi to bio pun pogodak. Radićemo zajedno na tome – istakao je Lapartjen.
Saša Gajičić, generalni sekretar BSS zahvalio se ministartsvu, ministru Udovičiću na prijemu, i visokim čelnicima iz Federacija:
– Velika je ovo stvar za nas, naš savez, sport uopšte. Sigurno da je ovo značajna poseta na kojoj su glavne teme bile upravo Prvenstvo Evrope u narednim godinama čiji bismo mi bili domaćini, razvoj ovog sporta i kako ga podići na još viši nivo – komentarisao je Gajičić.

 

:d

od ovoga se nadam da ce biti nesto :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...